Bölgenin Dördüncüsü Elazığ'da Olacak

Elazığ’da bölgenin dördüncü uygulama oteli açılacak. Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde uygulama oteli açılması talebi Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından kabul edildi

Bölgenin Dördüncüsü Elazığ'da Olacak

Okul Müdürlüğünü Cengiz Temiz’in yaptığı Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde uygulama oteli açılacak.

Uygulama oteli talebini Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü kabul etti.

53 ODALI 80 YATAKLI OLACAK

Bölgenin dördüncü uygulamalı oteli olacak olan otel 53 odalı ve 80 yataklı olacak.

2020 yılı başında hizmete açılması planlanan uygulama otelinin Elazığ turizminde ve sportif müsabakalar için Elazığ’a gelecek takımlar için kalabilecekleri, aynı zamanda öğrencilerin pratik eğitimlerini yapacağı bir tesis olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 12 ay Önce

Çok gecikilmiş bir otel.okulun yanına imam hatip yapılacağına otel yapılsaydı daha iyi olurdu.

İsmet
İsmet - 12 ay Önce

Eski Yimpaş binasının yerinde yapılacağı söylenmişti. O arazi çarçur edildi. O arazi oraya Haydarbaba külliyesi yapılsın diye mi senelerce bu şehir uğraştı.

Harun
Harun - 12 ay Önce

Keşke biz mezun olmadan önce akıl etselerdi bunu

Miyase
Miyase - 6 ay Önce

24 Ocakta Elazığ’da meydana gelen deprem ve pandemi nedeniyle açılışı ertelenen otelin, Elazığa çok katkı sağlayacağını düşünüyorum; gece demeden gündüz demeden hafta sonları bile, tüm gününü okulu hizmete açmak için çalışan vefakar Okul Müdürü Cengiz TEMİZ’i ve emeği geçen herkesi kutluyorum...

SIRADAKİ HABER

banner7