Bu Akşam Saat 20.00’de “#FıratSeniBekliyor”

Fırat Üniversitesi tarafından bu akşam saat 20.00’de Twitter’da “#FıratSeniBekliyor” etiketiyle tanıtım kampanyası gerçekleştirilecek.

Bu Akşam Saat 20.00’de “#FıratSeniBekliyor”

Öğrenci, akademik ve idari personel sayısı ile yaklaşık 50 bin kişiyi bünyesinde barındıran ülkemizin en köklü üniversiteleri arasında yer alan Fırat Üniversitesi’nin tanıtımı ve 5 – 20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek üniversite tercihleri sürecinde öğrenci adaylarının dikkatini Elazığ’a ve Fırat Üniversitesi’ne çekmek amacıyla sosyal medyada tanıtım kampanyası gerçekleştirilecek.

Sosyal medyada yapılacak olan çalışma ile gençlerin dikkatini çekmek hedeflenecek ve Elazığ ile Fırat Üniversitesi’nin ayrıcalıkları öğrenci adaylarına anlatılmaya çalışılacak.

FIRAT ÜNİVERSİTESİ TARİHİNİN EN BÜYÜK TANITIM ATAĞI

Bu akşam birçok sosyal mecrada Fırat Üniversitesi tarihinin sosyal medyadaki en büyük tanıtım atağı Elazığlı hemşerilerimizin desteği ile gerçekleştirilecek.

Bu akşam saat 20.00’de Twitter’da “#FıratSeniBekliyor” etiketiyle Elazığ’ın ve Fırat Üniversitesi’nin farklılıkları ve değerini içeren paylaşımlar yapılıp öğrenci adayları Elazığ’a ve Fırat Üniversitesi’ne davet edilecek. Ayrıca Instagram uygulamasındaki çok sayıda büyük sayfada da Fırat Üniversitesi’nin tanıtım videoları yayınlanacak.

“#FIRATSENİBEKLİYOR” ETİKETİNDE BULUŞALIM

Fırat Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, “Elazığ’a her yönden ciddi katkılar sağlayan Fırat Üniversitesi’nin öğrenci sayısını artırmak daha kaliteli öğrencilerin gelmesini sağlamak Elazığ açısından da oldukça önem arz etmekte. Bu nedenle şehrimiz ve üniversitemiz için bu akşam Twitter’da başlatılacak olan “#FıratSeniBekliyor” etiketine tüm hemşerilerimizden destek bekliyoruz. Saatler 20.00’yi gösterdiğinde Twitter’da şehrimiz ve üniversitemiz için buluşmak üzere” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 6 ay Önce

Evet adam kayırma, aile şirketi ve hukuksuzluk özelliklerinden özellikle bahsedin...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109