Bu Ne Yoğunluk!

Elazığ'da da süren 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında şehir de araç trafiğinde yoğunluk dikkat çekti, sokağa yaya olarak çıkanların sayısı da yok denecek kadar aza indi.

Bu Ne Yoğunluk!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor.

Kısıtlama nedeniyle kent genelinde güvenlik güçleri belirlenen yerlere yaya ve uygulamalı noktaları kurarak kontrol çalışması yürütüyor.

Zorunlu olarak işe gelenlerin araçlarını kullanmayı tercih etmesi nedeniyle trafikte zaman zaman yoğunluk yaşanan kentte, normal zamanda aşırı derece yoğun olan Gazi, Vali Fahribey, Hürriyet Caddeleri gibi yerler ise neredeyse boşaldı.

Yayaların yok denecek kadar az olduğu yerlerde sadece bazı bankaların önleri ile izin belgesi almaya gelenlerin eski valilik binasında oluşturduğu yoğunluk dikkat çekti.

Öte yandan denetimlerin bugünden sonra daha sıkı şekilde yapılacağı bildirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 2 hafta Önce

Ne işe gitmesi ya eline tapusunu alan sokağa çıkıyor tarlaya bag a bahceye gidiyorum diye memleketin çoğu izinli zaten. Adı yasak sadece. kontrol olan yerde kolluk kuvvetini takan yok. ceza yazdılar mi vekillerimiz ariyor valiyi kaymakamı.. iptal ediyor cezayı.. vekillerimizin zaten başka da işe yaradiklari da yok.

Musa
Musa - 2 hafta Önce

Bu millet ne yapacak ya bağına bahçesine mecbur gidecek bahar ağzı milletin bir dünya işi var sen git onu boş gezenlere söle ağzı olan konuşur olmuş

Kişi kendinden
Kişi kendinden @Musa - 2 hafta Önce

Kişi kendinden bilir işi abi adam herkesi boş zannediyor

Bittik
Bittik - 2 hafta Önce

Milletin ammı sikilmiş odur ekmeğe muhtaç herkes

Ali
Ali - 2 hafta Önce

Musa ve bittik kardeş ben şunu demek istiyorum bağ bahçe tarla suistimal ediliyor adam saçlarını jolellemis kontrol noktasında atarlar gidiyorum diyor. Benim üreten insana lafım yok. Lafım bağ bahçe tarla tapusunu cebine koyup boş gezene

Hahın Adamı
Hahın Adamı - 2 hafta Önce

Şu editör her kimse biraz kitap okusun. Şu 3 satırlık yazıda bir dünya imla ve anlam hatası var.

Devlet otoritesi
Devlet otoritesi - 2 hafta Önce

Devletin otoritesini yetkililer tesis etmede zayıf kalıyorlar. Normal zamanlarda yol ve kaldırım işgalini önleyemeyen otorite bırda tamamen gevşek ve göstermelik önlem alıyorlar. Devletimiz ve sağlığımız herşeyden önemlidir.

Dursun
Dursun - 2 hafta Önce

Elazığ medyası aklınız başınıza geldi hayret bu fotoları nasıl cekebildiniz devamlı çarşı merkezi cekiyodunuz boş yolları cekiyordunuz hani kimsecikler yoktu ne olduysa birden patladiniz

Hasan
Hasan - 2 hafta Önce

Çiftçi kayıt belgesi olmayan ve e devletten izin kağıdı doldurmayan herkese ilçelerde ceza yazılıyor ayrıca tarla veya ahırı ile ikametgahı arasında kişi izinlidir çarşıda veya başka yerlerde degil


SIRADAKİ HABER

banner103