Bulut: 30 Gün Süreyle Askıda Kalacak

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yaptığı açıklamada hasar tespit çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek listelerin 30 gün süre ile askıya çıkacağını açıkladı.

Bulut: 30 Gün Süreyle Askıda Kalacak

24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen 6.9 büyüklüğündeki depremin yaraları sarılmaya devam ediyor.

AK Parti MKYK Üyesi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’daki hasar tespit çalışmalarında sona gelindiğini açıklayarak 30 gün süreyle askıda kalacağını söyledi.

BULUT:  HASAR TESPİT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Kıymetli hemşehrilerim, 24 Ocak'ta meydana gelen deprem dolayısıyla binalarda oluşan hasarlara ilişkin hasar tespit çalışmaları tamamlanmış olup, listeler 17/02/2020 Pazartesi günü itibari ile muhtarlıklarda 30 gün süreyle askıya çıkacaktır. Bu listelerle ilgili itiraz başvurularının yapılabileceği 15 okulun listesi de yarın vatandaşlarımızla paylaşılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Beyhan Daş
Beyhan Daş - 8 ay Önce

Nasıl hasar tespiti bitebilir insanlar barbar bağırıyorlar kimse gelmedi eve girmeye korkuyoruz diye neden bu insanların sesini duyan yok lütfen ilgililere bildirin

elazığlı
elazığlı - 8 ay Önce

boşbeleş sıfatsız yalaka akp seninle gurur duyuyor.yalakaaaaaaaaaaaaaaa

Hollanda dan Elazığ lı
Hollanda dan Elazığ lı @elazığlı - 8 ay Önce

Önce saygılı olun nasıl bir kişilik bu yaAdamlar gece gündüz vatandaşlarla ilgileniyorlarDevletimizden Allah razı olsun.nankörleşmeyin lütfen

Vay vay
Vay vay - 8 ay Önce

Goren diyecek neyin mujdesini veriyor aksa dogalgaz mi ne tobe yaaa...yav arkadas bu vatandasa hicmi bir ayrıcalık yok??

Fatma
Fatma - 8 ay Önce

Benim evimede baksinlar orta hasarli 1974 dogumu cok yiklmasin isyiyo.m cok duvarlari yarilmis devletimizden ALLAH razi olsun.

anlaadığım bişey var
anlaadığım bişey var - 8 ay Önce

BU DEPREM 6.5 Mİ 6.8 Mİ 7.2 Mİ Bİ KARAR VERİN ARTIK

Aha da ortaya cikti
Aha da ortaya cikti - 8 ay Önce

Hayırdır arsalar alındı heralde ortaya çıktığına göre

Elazığlı depremzede
Elazığlı depremzede - 8 ay Önce

Hollandadan Elazığlı davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş.Ayrıca saygıyı senmi öğreteceksin bu aziz Elazize gel bak bu millet ne çekiyor ne yaşıyor.Elazığ için ne yapmışlar şovdan başka gel gör.Demekki uzaktan tv lerden öyla gösteriliyor insanlara ağır hasarlı orta hasarlı evlerde oturun diyorlar bumu ilgilenmek bunlara karşı hakkını aramakmı saygısızlık...

SIRADAKİ HABER

banner7