Bulut, Memur Sen Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, Elazığ depremi sonrasında kamu çalışanlarına verilen deprem tazminatının uzatılması konusunun takipçisi olduklarını söyledi. Bulut, memur sen başkanlar kurulu toplantısında konuştu.

Bulut, Memur Sen Başkanlar Kurulu Toplantısına Katıldı

Hafta sonunu seçim bölgesi Elazığ’da geçiren AK parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Memur Sen Başkanlar kurulu toplantısına katıldı.

Memur Sen’e bağlı sendika başkanları ile Metin Bulut’un katıldığı toplantıda konuşan Temsilcisi İbrahim Bahşi, Ayasofya’nın ibadete açılması ve Karadeniz’de doğalgaz rezervi bulunmasının Türkiye için dönüm noktası olduğunu söyledi.

Bahşi,Elazığ Özelinde de kamu çalışanlarına verilen deprem tazminatının il geneline yayılarak 6 ay daha uzatılması konusunda Metin Bulut’tan destek istedi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, deprem ve pandemi sürecinde kamu çalışanlarının sahada gönüllü neferler gibi çalıştığını belirterek, deprem tazminatının uzatılması konusunda talebin takipçisi olduklarını söyledi.

Deprem konutları ile ilgili de konuşan Bulut, deprem sonrasında Elazığ’da yapılacak 19 bin konutun büyük kısmının ihalesinin yapıldığını söyledi. Bulut, Memur Sen’in de konut talebi ile ilgili de konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 15:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ali
Ali - 2 yıl Önce

İşin bakın ya sanki siz aldınız deprem tazminatını. Reis istedi verdi... siz tok ihalelerini takip edin... kandırmayın insanları artık...

Hezarfen
Hezarfen - 2 yıl Önce

Memursenin konut talebinin ayrıntıları neler. Bilgisi olan var mi

Gakgo
Gakgo - 2 yıl Önce

Memurlarda yazılmalı illa ki yeşil kartlı mi faydalanacak ne yeşil kartlı kar gördüm evi arabası var hak degil

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109