Burdur’da Elazığ Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

Burdur Elazığlılar Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burdur ve Isparta’daki Elazığlıları bir kez daha bir araya getirdi. Gerçekleştirilen toplantıya; Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz de katıldı.

Burdur’da Elazığ Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor

Burdur Elazığlılar Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Gerçekleştirilen toplantıya Burdur il yöneticileri katılarak Elazığlı vatandaşlarla bir araya geldiler.

Gerçekleştirilen toplantıya; Burdur Belediye Başkanı sayın Ali Orkun Ercengiz, Isparta Cumhuriyet Savcısı Murat Karakaya, Burdur Cumhuriyet Savcısı Rahmi Gökdere, Cezaevi Müdürü Mustafa Erdem Yılmaz, Kültür Müdürü Ferit Çelik Baş, Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Yardim, TDSY Genel Başkanı Kamil Özcan, Varollar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol, Isparta İş Bankası Müdürü Hikmet Keklik, Burdur Tarım Kredi Müdürü Yılmaz Baydemir, işadamı Nebi Kayaduran katıldı.

ÇAĞLAR: ELAZIĞLILAR ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNARIM

Burdur Elazığlılar Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Çağlar programla ilgili yaptığı açıklamada; “14 yılından beri bu kadim şehir Gakkoşlar diyarı Elazığ’a hizmet etmek bizler için onurdur. Derneğin amacı Birlik ve beraberlik noktasında kardeşliği sağlamak, Burdur ve Isparta’dan bütün illere Elazığ köprüsü kurmaktır. Burdur Belediye Başkanı sayın Ali Orkun Ercengiz Başkanım derneğimiz ziyaret ederek dernek olarak Gakgoşların yaptıkları takdire şayandır dedi sayın başkanıma ve bütün misafirlere çiğköfte ve yöresel ürün ikram ettik. Dernekte ben değil biz varız. Bir insan acı duyabiliyorsa canlıdır başkasının acısını duyabiliyorsa insandır biz hep yaralara merhem olmaya çalıştık. Belediye başkanı ve bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerime Ağabeyimlerime Elazığlılar adına şükranlarımı sunarım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7