Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay Gökçe, Görevini Bıraktı

Yaklaşık 16 aydır Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı’nı yapan Alpay Gökçe, görevini Muhammed Baygeldi’ye devrettiğini açıkladı.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Alpay Gökçe, Görevini Bıraktı

Büyük Birlik Partisi’nde 16 aydır il başkanlığı yapan Alpay Gökçe, görevini bıraktığını açıkladı.

Gökçe, bu süre zarfından dili döndüğünce ülkenin milli meselelerine, Elazığ ile alakalı sorunlara temas etmeye, ülkede birliğin temini, kardeşliğin tesisi için birleştirici, bütünleştirici bir lisan kullanmaya, insanlara yön göstermeye gayret ettiğini söyledi.

GÖKÇE: YAPILAN HATALARA DİKKAT ÇEKTİM

Alpay Gökçe, “İl ile alakalı sorunlarda yapılan güzel ve müspet gelişmeleri kimin ya da kimlerin yaptığına, siyasi kimliğine bakmaksızın marifet iltifata tabidir düsturu ile tebrik etmeye özen gösterdim. Olumsuz çalışmalarda ise kırıcı bir dilden ziyade yapıcı bir üslup ile yapılan hatalara dikkat çektim. Olması gerekirken olmayan, eksik kalan çalışmalar için ise şehir insanı adına taleplerde bulunmaya gayret gösterdim”dedi.

GÖKÇE: BU BAYRAK YARIŞININ SONUNA GELDİM

Yarışın sonuna geldiğini söyleyen Gökçe, “Acısı tatlısı, sevabı günahıyla bir süreci böyle geride bıraktım. Her bayrak tesliminin bir başı olduğu gibi birde bayrağın bizden sonraki arkadaşlara devri söz konusudur. Ben kendime ayrılan bu bayrak yarışının sonuna geldim. Bu kutlu görevi benden daha iyi taşıyacağına inandığım çok kıymetli yol arkadaşım il başkan yardımcımız Muhammet Baygeldi kardeşime devrediyorum. Benim yönetimimde bulunan arkadaşlarım görevlerine devam etmektedirler”diye kaydetti.

DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkanlık yaptığı süreçte kendisine destek olan herkese teşekkür eden Alpay Gökçe, “Başkanlık yaptığım süre zarfınca bana her türlü desteği veren başta aileme, ardından tüm arkadaşlarıma, dostlarıma ve her zaman desteklerini sonuna kadar seferber eden, dostluklarının yüceliğini gösteren basın ve medya çalışanı kardeşlerimin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir diğer teşekkürü de başkanlığım boyunca desteğini benden eksik etmeyen Genel Başkanımız Mustafa Destici beye ve kıymetli genel merkez yöneticilerine ediyorum. Geride bıraktığım süre içerisinde söylemlerim ile bilip istemeden, dilin azizliğinden kaynaklı kırdığım, üzdüğüm insanlar da var ise hepsinden özür diliyor, helallik istiyorum” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7