Buz Gibi Havada Soyunup Kick Boks Yaptılar

Kar yağışının etkili olduğu Elazığ'da kick boks tutkunu ve sporcusu iki arkadaşın giysilerini çıkartıp evlerinin önünde antrenman yapması dikkat çekti.

Buz Gibi Havada Soyunup Kick Boks Yaptılar

Elazığ'da kar yağışı dün gece etkisini gösterdi. Uzun süreden sonra kent merkezine yağan karı gören kick boks sporcusu Mahmut Güneş ile Eyüphan Yıldırım, antrenman yapmak için evlerinin önünde bir araya geldi.

Hava sıcaklığı eksi derecelerde olmasına rağmen gece saatlerinde kar yağışı altında giysilerini çıkartıp spor kıyafetlerini giyen iki sporcu antrenman yaptı. O anları ise bir arkadaşları cep telefonu kamerası ile kaydetti.


Sporcular, soğuk havada, kar yağışı altında antrenman yaparak formda kalmaya çalıştıklarını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüphan Yıldırım
Eyüphan Yıldırım - 1 hafta Önce

Kötü yorum yaparak elinize hicbisey geçmeyeceğini biliyorsunuz. Bizim dikkat çekmeye ihtiyacımız yok çok şükür.Reklama da gerek yok alnımızın akıyla işimizi yapıyoruz. Antreman esnasında dışarı da kar yağışını görünce böyle bi anımız olsun istedik ve dışarı çıkıp kisa bı video çektik. Yorum yapacaksanız Haddinizi aşmadan yapın.

Esen Gül
Esen Gül @Eyüphan Yıldırım - 1 hafta Önce

Peki ismini bile yazamayan hhh arkadaşımız o ablada rahatsız oluyorsa iki dakika içeri girer daha sonra çıkıp izler tıpkı televizyon izlerken rahatsız olabileceğimiz bir şey gördüğümüzde kanalı değiştirdiğimiz gibi. Ayrıca insanlar burda kickboks yapıyorlar aşkla yapıyorlar burası karlı sokak değilde ring olsaydı aynı yorumları yapamazdınız burda duyar kasmayın. Altlarındaki don değil şort üstleri de zaten plajda göl kenarında televizyonda hatta evinizde vs heryerde görebileceğiniz türden bir çıplaklık. Siz şimdi videodan rahatsız olmuş olsaydınız videoyu yada fotoğrafı kapatır çıkardınız. Ancak sizinki kin kusmak olmuş. Gençler bu kadar tepki alıyorsanız unutmayın ki doğru yoldasınız. Gereksiz eleştri gizli hayranlıktır... Siz böyle devam edin bunlarıda kulak ardı edin.

Hhhh
Hhhh @Eyüphan Yıldırım - 1 hafta Önce

Peki farzet karşıda bi bayan balkona çıkıp kar ı seyretmek istiyecek mecbur mu seni çıplak görmeye yada senin karşındaki evin balkonuna biri donla çıksa saygımı duyacaksın???

Hhhh
Hhhh - 1 hafta Önce

Yılın en boş haber yapan haber sitesi son habere verildi

ali
ali - 1 hafta Önce

Allah ıslah etsin bu inslar artık oyle bir hal aldı kı reklam yapmak için yapmayacakları şaklabanlık yok... yazık cok yazık milletler üretimi ve buluşları ile gündemde. bizimkiler nerde boş iş varsa orda..

Nihat Alçiçek
Nihat Alçiçek - 1 hafta Önce

Gazı caddesinde hergün don kilotla tokuşan yüzlerce kişi keziyor evlerde oturup hergün yarı cıplak filim izliyorsunuz tv 8 de yarı cıplak acunun pıroğramını izliyorsunuz elhamdülillah müslümanım tiyiyorsunuz iki geç karın içinde anı olsun diye antıreman yapmış eleştiriyorsunuz önce kendimizi eleştirmemiz lazım acaba biz bugün ne yaptık

Nisa Nur Yıldırım
Nisa Nur Yıldırım - 1 hafta Önce

Yaptığınız yorumlar çok kötü don dediğiniz şort insanları yargılamak yerine önce Bi ne yaptıklarını anlamaya çalışın sonra yorum yapın kimseyi sevmek zorunda değilsiniz ama yaptıklarına karşı saygı duymak zorundasıniz!

Bozo23
Bozo23 - 1 hafta Önce

Allah akıl, fikir versin. Zatürre den iki gün sonra yatarlar hastaneye. Hasta yataklarında karşılıklı antreman yaparlar.

Kırığ
Kırığ - 1 hafta Önce

Cahil cahil yorum yapmayın. Spordan anlamıyorsanız destek olun köstek değil.

Hhhh
Hhhh @Kırığ - 1 hafta Önce

Donla biri senin kapının önünde dursa napacaksın saygımı duyacaksın

GMG23
GMG23 - 1 hafta Önce

DİKKAT ÇEKMEK İÇİN DAHA NELER YAPARLAR BUNLAR NELER :) :)

Şevval
Şevval @GMG23 - 1 hafta Önce

Sporcuların her zaman bir farklılıkları vardır. Eleştirmek yerine destek olabilirsiniz. Farklılıkları dikkat çekmekle karıştırmayalım bence.


SIRADAKİ HABER

banner7