Çağrıbay Ailesi Yardım Bekliyor

Melisa’nın iyileşmesi için yardıma ihtiyacı var.

Çağrıbay Ailesi Yardım Bekliyor

Melisa Çağrıbay 16 yaşında geçirdiği kaza sonucu yatağa bağımlı kaldı. Şuan 21 yaşında olan Melisa’nın tekrar iyileşme olasılığı var ancak, ailesi bu yükün altından kalkamıyor.

Bu nedenle Çağrıbay ailesinin gözü de kulağı da onlara uzanacak yardım elinde.

Melisa’nın en büyük destekçisi olan annesi Sevda Çağrıbay da, her anne gibi kızının iyileşmesini istiyor.

Tüm çabası biricik kızı Melisa’nın iyileşmesi olan anne Sevda Çağrıbay, geçirdikleri o kötü günleri böyle anlattı: “Kızım 5 yıl önce yüksekten düşme sonucu beyin travması yaşadı. 5 yıl içerisinde biz Melisa için ailece seferber olduk. Bu annelik, babalık görevi ama biz çok zor günler yaşadık. Melisa’nın 6 ay yoğun bakım süreci oldu. Melisa çok kötü bir durumdaydı. 6 ay Melisa’nın yoğun bakım sürecinde bizim çok zaman kaybımız oldu. Hocalarımız çok ilgiliydi ama bizi hiçbir şekilde bilgilendirmediler.”

Bir yıldır imkansızlıklar yüzünden Melisa’nın tedavisini yarıda bırakmak zorunda kaldıklarını dile getiren Anne Çağrıbay, “Sürekli Ankara, İstanbul, Elazığ arası mekik dokuduk. Tüm imkanlarımızı sağladık. Ama maddi olarak çok yıkıldık biz. Şu an Melisa tedavi görürse daha iyi olabilir. Maalesef yaptıramadık. Melisa bu şekilde kaderine terk edildi. Kök hücre olması gerekiyor. Fizik tedavi olması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Melisa için hala bir umut var. Melisa ameliyat olursa ve tedavi devam ederse yüzde 70 oranında iyileşebilir.

Anne Çağrıbay, “Hocalarımız hiçbir hasta için garanti verilmez ama Melisa bu süreçte çok hızlı iyileşme gösterdiği için yüzde 70 oranında daha iyi olma durumu var. Melisa tedavi olursa en azından kendi ihtiyaçlarını görebilir. Bağımsız bir şekilde yaşayabilir” dedi.

Melisa’nın ve Annesinin tek isteği var. O da şu: “Benim isteğim çocuğumun tedavisi. 600 bin liraya ihtiyacımız var. Şu an 140 bin liraya ulaşılmış. Melisa için yardım bekliyorum. Şu an kendi çocuklarını göz önüne alabilirler. Allah’ım kimseye yaşatmasın. Melisa’mı da bu şekilde kaderine terk etmesinler.  

Melisa için, valilik destekli yardım kampanyası başlatıldı. Haydi durma, sende “Melisa’ya umut ol!”

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet künkül
mehmet künkül - 2 yıl Önce

RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN,BİR AN ÖNCE sana ihtiyaç olan para toplanırda eski saglıgına kavuşursun inşaAllah.

orbet
orbet - 4 ay Önce

Ben Borçlu Kredi Borçlu Bay Orbert, yasal, kayıtlı ve garantili bir borç şirketiyiz ve bireylere, şirketlere, devlet kurumlarına, kiliselere ve ticari kuruluşlara ve her türlü kişiye borç veriyoruz. Herhangi bir amaç için bir borca ihtiyacınız var mı? Finansal bir problemin mi var? Finansal çözüme mi ihtiyacınız var? Orbert Kredileri Hizmet tüm finansal problemlerinize çözümdür, kredilerimiz kolay ve hızlıdır. Arzu ettiğiniz kredi için bugün bizimle iletişime geçin, bütçenize uygun kredileri sadece% 3 faiz oranına göre ayarlayabiliriz. İlgileniyorsanız, e-posta yoluyla bize ulaşın: [email protected]

Kareen williams
Kareen williams - 3 ay Önce

Herkese iyi günler, ben Ally Financial Group Company'den Kareen Williams. Size 24 Saat İçinde Onaylanabilecek Güvenilir Bir Kredi Alma Şansı Vermek İçin Buradayım .. Hayır Diğer kuruluşlar hızlı çalışır ve Müşterilere Kredi transferi yapın, Ally Financial Group sizin için kolaylaştırdı ... E-posta: [email protected] WhatsApp: +17204320875 Finansal problemlerinizi çözmek için bugün sorun. Teşekkürler

John Lisa
John Lisa - 1 ay Önce

Finansmana ihtiyacınız var mı? İşletme veya Bireysel Krediye mi ihtiyacınız var? Şirketinizi yeniden finanse etmek ister misiniz? Firmamız yardım etmek için burada. Herhangi bir kişi ve şirkete% 2 faiz oranı ile kredi veriyoruz. Bizi şimdi yanıtlayın: daha fazla bilgi için [email protected]

WhatsApp Numarası: +254707952247

Umarım yakında sizden [email protected] üzerinden haber almayı umarım

Murat Acar
Murat Acar - 23 saat Önce

Merhaba
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 - 10.000.000.00 arası değişen krediler sunuyoruz. % 100 Garantili, Güvenilir, Verimli, Hızlı ve Dinamikiz Aynı zamanda kredi de veriyoruz (Euro, Pound ve Dolar). Tüm Krediler için geçerli olan faiz oranı% 2'dir. Eğer ilgileniyorsanız bize geri dönün.

E posta: [email protected]

Teşekkürler

SIRADAKİ HABER

banner7