Cam Seyir Terası Açılışa Hazır

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, yapımı tamamlanan cam seyir terasının, “Elazığ turizmine büyük katkı sağlaya53cağını belirterek, Harput’ta yapılacak diğer çalışmalarla ilgilide müjde verdi.

Cam Seyir Terası Açılışa Hazır

Harput’ta yapımı tamamlanan ve Elazığ’ın gözbebeği Harput’ta ayrı bir güzellik katan Cam Seyir Terası açılışının gerçekleşmesiyle birlikte ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, Cam Seyir Terasının açılışını havaların ısınmasıyla birlikte Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın katılımı gerçekleşeceğini söyledi.

Muhtar Demirpolat, Cam Seyir Terasının yapımında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na, Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

DEMİRPOLAT: “CAM SEYİR TERASINDAN BAKILDIĞINDA ELAZIĞ AYAKLARIMIZIN ALTINDA OLACAK”

Burası kısa bir zaman da bitti. Belediye başkanımızda bunun üzerinde çok durdu cam seyir terasına önem veriyordu. Kısa bir zaman içerisinde bitti. Ama 2021 yılında faaliyete girecek yani 2 aya kadar sıcakların da başlamasıyla birlikte vatandaşlarımız bu alanları ziyaret edebilecek. Cam seyir terasında Elazığ ayakların altında kuş bakışı bir şekilde vatandaşlarımız izleyecek. Elazığlılara hayırlı olsun. Sayın başkanımıza da böyle bir parkı böyle bir güzelliği Elazığ’a ve Harput’a kazandırdığı için şahsım ve buradaki seçmenler adına esnaflar adına çok teşekkür ederim.

Muhtar Demirpolat, Harput’ta yapılacak olan diğer çalışmalarla ilgilide müjde verdi.

DEMİRPOLAT: HARPUT HAK ETTİĞİ YERİ BULMADA KOŞAR ADIMLARLA İLERLİYOR

Muhtar Demirpolat, “Birçok yere park yapılacak. Mezarlık alanı, mezarlık yolları komple yapıldı. Fethi Ahmet Baba türbesinin yanına Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğullurı’nın çok ilgisi var burası neden bir Somuncu Baba şeklinde ve ondan güzel olmasın. Buralarda kurban kesim yeri aş yeri orada ki derenin ıslahı ile birlikte güzel bir çalışma olacak. Tabi ki kademe kademe basamak basamak çıkıyoruz. Kimsenin elinde sihirli değnek yok ol deyince olmuyor buna zaman lazım. Bütçede lazım bunu da bizler zaman içinde sayın başkanımız ile birlikte Harput’a kazandıralım kazandıracağına da inanıyoruz. Çünkü Harput hak ettiği yerde değildi her zaman söylüyorum hak ettiği yeri bulma noktasın da koşar adımlarla ilerlemeye devam ediyor.  Bizlerde belediye başkanımıza ve kurum müdürlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Bir tuncelili olarak Harput'ta yer alan tarihi eserlerin içler haline üzülüyorum. Eski hamamlar yıkılmak üzere ve pislik içinde. Ve bir çok tarihi eser de öyle. İstediğin kadar seyir terası yap. Tarihe sahiip çıkmazsan boş

23
23 @Vatandaş - 3 hafta Önce

BİR ELAZIĞLI OLARAK SÖYLEDİKLERİNE KATILIYORUM. EKLEMEK İSTEDİĞİM ŞU ELAZIĞ DIŞINDA HERHANGİ Bİ YERDE TARİHİ ESERLERİN HEMEN DİBİNDE YANINDA VEYA BİR ULU CAMİNİN BAHÇESİNDE VEYA TARİHİ BİR YERİN TAM GÖBEĞİNDE MANGAL YAKILDIĞINI GÖREN BİRİ VAR MI? BUNU GÖREN BİR TURİST BURAYA GEZMEK AMAÇLI GELEN BİR İNSAN O MANGAL KOKUSUNDAN YAĞ KOKUSUNDAN YEDİKLERİ ORTAYA ATAN CANLILAR TARAFINDAN PİS OLDUĞUNU GÖREN BİR KİŞİ ORADA GEZER Mİ?

Usta
Usta - 3 hafta Önce

Muhtar yine mi sen :)

Serdar
Serdar - 3 hafta Önce

Cam seyir teras yanlis yere yapilmis diger tarafa yapilacakti balakgazi tesislerin bayragin yanina yapilacakti

Mustafa
Mustafa - 3 hafta Önce

25-40 metre için o seyir terası boşuna masraf.....

HHIUH
HHIUH - 3 hafta Önce

Oyyyy daha bu muhtarı medyada görmekten gına geldi

Ulvi
Ulvi - 3 hafta Önce

2 kilise 4 hamam ve sarahatun mahallesi. Kaleiçi restore edilmeyi

Muhtar
Muhtar - 3 hafta Önce

Ben de diyidim Muhtarın bugün niye haberi yok

İlyas başkan
İlyas başkan - 3 hafta Önce

Seyir terasının yeri yanlış,

Bahri
Bahri @İlyas başkan - 3 hafta Önce

Teras yerinde yanlışlık yok, asıl yanlışlık bu şahısın Harput gibi bir beldeye muhtar olmasında


SIRADAKİ HABER

banner103