banner83

Caminin Tamamlanması İçin Yardıma İhtiyaç Var

TOKİ 2. Etap Cami yaptırma ve yaşatma derneği, memur sen konutlarının bulunduğu alanda cami yaptırmak için geçen yıl kolları sıvadı ama cami bir türlü tamamlanamadı. Caminin tamamlanması için hayırseverlerin desteğine ihtiyaç var.

Caminin Tamamlanması İçin Yardıma İhtiyaç Var

TOKİ 2. Etap Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği, memur sen konutlarının bulunduğu alanda yapılan caminin temellerini geçtiğimiz yıl atmıştı.

Üzerinde bir yıl geçmesine rağmen cami bir türlü tamamlanamadı.. Çünkü caminin tamamlanması için hayırseverlerin desteğine ihtiyaç var.

KARABAY:DUYARLI VATANDAŞLARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

Memur Sen İkinci Etap Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Karabay, “Camii inşaatımız devam ediyor. Bir sene oldu inşaata başlayalı. Şuanda camini inşaatı çok ağır gidiyor. Camini merkeze ters kalması yüzünden hayır sever iş adamları, hayırsever inşalar burayı göremiyor. Sizin vasıtanız ile burada ki caminin yapımından haberdar olurlarsa inşallah bize yardımcı olurlar ve camimizin kalan kısmını da kazasız belasız bitiririz” ifadelerini kullandı.

CEVHER: CAMİMİZE YARDIM İSTİYORUZ

Memur Sen İkinci Etap sakinlerinden İbrahim Cevher, “camimize yardım istiyoruz. Gönlü ve cebi zengin olan kardeşlerimizi abilerimizi yardım için bekliyoruz. Buradan da çağrıda bulunalım caminin yapımında yardım etmek isteyen, sponsor olmak isteyen kişileri bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 14:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert can polat
Mert can polat - 6 ay Önce

300 metrede bir cami yapılacağına acil ihtiyaç olan yerlere yardım etseler ne kadar güzel olur.bazı camilere bakıyorum gösteriş israf çok yazık günah...

Müftü para versin.
Müftü para versin. - 6 ay Önce

Bodrum katına 5 tane dükkan yapılsaydı şuan camii bitmişti. Müftü izin vermedi. Cami sanki kendisinin camisi. Cami herkesin. Camiye güzel bir gelir kaynağı olacaktı. Bölgede zaten dükkan yok. İzin vermeyen müftü camiyi tamamlasın.

Mert can
Mert can - 6 ay Önce

Mert can bölgede cami yok. Acil ihtiyac olan bir cami burası. Bilmeden boş konuşuyorsun. Asıl israf olan sensin. Caminin nerede olduğunu biliyor musun?

SIRADAKİ HABER

banner7

banner47