Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Pazarı Kısa Süre Sonra Hizmete Sunulacak

Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Semt Pazarı’nda inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Pazarı Kısa Süre Sonra Hizmete Sunulacak

Elazığ Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Çaydaçıra Mahallesi Kent-Köy Semt Pazarı’nda inşa çalışmaları hızla ilerliyor.

Geçtiğimiz günlerde temel kazı çalışmalarının yapıldığı pazar alanında zemin beton döküm işlemlerine geçildi.

MODERN PAZAR ÇAYDAÇIRA'YA DEĞER KATACAK

Elazığ Belediyesi, şehrin hızla gelişen yerleşim noktalarından olan Çaydaçıra Mahallesi’ne ihtiyaçlar doğrultusunda yeni bir çalışma daha kazandırıyor. Bu kapsamda Kent-Köy Yaşam Alanı yanında 3520 metrekare alan üzerine inşa edilen yeni pazar yeri, tamamlandıktan sonra 138 adet satış noktasıyla vatandaşlara hizmet verecek.

Yeni bağlantı yollarının yanı sıra Kent-Köy Yaşam Alanı; semt kütüphanesi, spor merkezi gibi birçok sosyal çalışmanın kazandırıldığı Çaydaçıra Mahallesi’nde vatandaşların önemli bir ihtiyacı daha giderilecek.

Nitelikli ve konforlu bir yapıya sahip olacak şekilde inşa edilen semt pazarı hem pazarcı esnafının daha iyi koşullarda çalışmasına hem de vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmasına olanak sağlayacak.

VATANDAŞLAR TALEP ETTİ BELEDİYE HAYATA GEÇİRDİ

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, her geçen gün yerleşim sayısının arttığı Çaydaçıra Mahallesi’nde vatandaşların talebi olan modern semt pazarının, Belediye tarafından hızlı bir şekilde hayata geçirildiği ve çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı kaydedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ya çok iyi ya çok kötü olacak bence
ya çok iyi ya çok kötü olacak bence - 1 hafta Önce

riskli bir proje , ya çok iyi olacak ya da tamamen rezalet olacak bence arası olma ihtimali yok. etrafı komple kapalı olduğu için havalanmayan, rutubetli , basık ,boğuk ve her sene su basan bir yer de olabilir park sorunu olan .. güzel planlanırsa da elazığın en iyi ve planlı wc leri olan , çocuk bakım odası olan yönetim temizlik alanı olan pazar alanı da olabilir

.BELEDİYENİN YÜREĞİ YETER Mİ?
.BELEDİYENİN YÜREĞİ YETER Mİ? - 1 hafta Önce

.BELEDİYENİN YÜREĞİ YETER Mİ?Yeterse burayı köylü pazara yapar.Yetmezse çürük iteleme pazarı açılır.

Doğruyu hakkıyla söyler
Doğruyu hakkıyla söyler - 1 hafta Önce

cayda cıra mahallesinin ihtiyacı olan bir yatırımdı tesekkür ederiz yanlızca pazar alanın arka tarafı kısmınada ik merdivenlı giriş cıkış yapılırsa üst kısımdaki siteler ve apartmanda outranlar boşuna o kadar yol gitmemiş olur ayrıca otopark sorunu olabilir doğrudur bubnun içinde yukarı kısım park alanı oraya yapılabilir lutfen yorum yazarken cözüm üretin vesselam

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117