Çaydaçıra Mahallesinde, Bir Kurtçuk Hikayesi

Elazığ’da Atıcı ailesinin bir yıl önce aldığı televizyonun ekranının içinden kurtçuk çıktı. Eve çağrılan teknik servis tarafından televizyonun ekranın içinde bulunan kurtçuk ve yuvası çıkartıldı.

Çaydaçıra Mahallesinde, Bir Kurtçuk Hikayesi

Çaydaçıra Mahallesinde yaşayan 49 yaşındaki Hacer Atıcı, bir yıl önce televizyon aldı.

Geçtiğimiz gün çocukları ile birlikte televizyon izlerken ekranın için bir karartı olduğunu fark eden Atıcı, dikkatli bakınca cismin kurtçuk olduğunu fark etti.

Bunun üzerine aile, durumu teknik servise bildirdi. Eve gelen teknik servis, ekranın içinde kurtçuğun yuva yaptığını tespit etti. Ekip daha sonra televizyonun içinde bulunan kurtçuk ve yuvasını çıkarttı.

ATICI: KURTÇUĞUN OYNADIĞINI FARK ETTİ

Televizyonu geçtiğimiz yıl aldıkları ifade eden Hacer Atıcı, "Kurtçuğu 15 gün önce fark ettik. Televizyon izlerken ben ekranda toz olduğunu zannettim, kalkıp silmek istedim. Daha sonra kedimiz ekranda kurtçuğu görünce patilemeye başlamış. Çocuklar detaylı inceleyince kurtçuğun oynadığını fark etti. Biz de durumu teknik servise bildirdik. Teknik servis gelip çıkardı" dedi.

ATICI: GELİP BAKINCA ONLARDA ÇOK ŞAŞIRDILAR

  Durumu teknik servise anlattıklarında çok şaşırdıklarını dile getiren Atıcı, "Daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadıklarını bize söylediler. Hatta orda bir bayan siz yanlış görüyorsunuz, toz falandır dedi. Biz de hayır dedik, aşağı yukarı hareket ediyor dedik. Gelip bakınca onlarda çok şaşırdılar. Çıkardılar, içinde kurtçuk yuva yapmış" diye konuştu.   

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
hoca
hoca - 2 ay Önce

Uluslararası basının öğrenmesi gereken, oldukça bilgilendirici ve nitelikli olan bu haberi yayınladığınız için sizleri kutlarım. Bu akşam, ülkemizde ve şehrimizde bu kurtçuğun hikayesini de öğrendiğimize göre hepimiz rahat uyuyabiliriz.

Rıfat ILGAZ
Rıfat ILGAZ - 2 ay Önce

Tebrikler, Elazığın en büyük sorunlarından bir tanesine de değinmiş oldunuz, bu haberinizden dolayı tebrik ederim.

Telebe
Telebe - 2 ay Önce

Kurtçuğu alıp evde besleseydiler haber olurdu belki, bu haliyle haber değeri taşıdığını düşünmüyorum.

.
. - 2 ay Önce

Elazığ yarayı yemiş. Siz kurtçuk ile uğraşın.

VahhElazığim
VahhElazığim - 2 ay Önce

Yaşadığınız şehirin sorunlarıni insanlarin mağduriyetlerini ve bir çok sıkıntıyı bu kurtçuğu anlattığıniz kadar anlatıp haber yapmadınız. Kurtçuk cok önemli değil mi son haber

,
, @VahhElazığim - 2 ay Önce

Onun için tarafsız ve bağımsız medya olmak lazım

Dervaz
Dervaz - 1 ay Önce

Bizim tv de her akşam çıkıyor Kurtçuk fil maymun goril aslan vb ne desen çıkıyor

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109