Çaydaçıra-Şahinkaya Yeni Bağlantı Yolu'nda Çalışmalar Tamamlandı

Elazığ Belediyesi’nin ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla Çaydaçıra-Şahinkaya Mahalleleri arasında gerçekleştirdiği alternatif yol çalışmaları tamamlandı.

Çaydaçıra-Şahinkaya Yeni Bağlantı Yolu'nda Çalışmalar Tamamlandı

Yapılaşmanın hızla ilerlediği ve her geçen gün kalabalıklaşan Çaydaçıra ve Şahinkaya Mahallelerinde ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan 1800 metre uzunluğundaki 6 şeritli yeni bağlantı yolu hizmete sunuldu.

Şehrin gelişmekte olan yeni bölgesinde trafik hızını ve konforunu artırmak için sürekli yeni güzergâhlar oluşturan Elazığ Belediyesi ekipleri, bir yandan yeni yol çalışmaları yaparken bir yandan da açılan yolların kaldırım, peyzaj ve yeşillendirme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

ŞERİFOĞULLARI: ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENLİĞİ

Elazığ Belediyesi olarak trafik akışını rahatlatmak, yolların kalitesini ve standardını yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım olanağı sağlamak amacıyla şehrin dört bir yanında çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra-Şahinkaya yeni bağlantı yolunun hemşerilerimize hayırlı olmasını diledi.

ŞERİFOĞULLARI: ÇOK YÖNLÜ BİR HİZMET ANLAYIŞIYLA İLERLİYORUZ

Şehrin trafik yükünü rahatlatmak için gerekli her noktada yeni bağlantı yolu ve alternatif güzergâh oluşturacaklarını kaydeden Başkan Şerifoğulları, “Bütün bu çalışmaların yanında önceliğimiz vatandaşlarımızın güvenliği ve konforu olacak. Yaptığımız her çalışmanın yerinde ve kaliteli olmasına çok önem veriyoruz. Elazığ’ı en iyi yaşanabilir kentler sıralamasında ilk sıralara taşımak için şehri bir bütün olarak ele alıyoruz ve ulaşımdan eğitime altyapıdan spora çok yönlü bir hizmet anlayışıyla ilerliyoruz. Bu doğrultuda hizmete sunduğumuz Çaydaçıra-Şahinkaya yeni bağlantı yolunun da tüm vatandaşlarımıza tekrar hayırlı olmasını diliyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mcahit
Mcahit - 1 hafta Önce

Yaptığınız bu 6 şeritli ultra süper yolun Şahinkaya köyüne giden tek şeritli yolda bittiğinden haberiniz varmı. Yazık bu yatırıma yazık milyarlara. Yol açılsın bakalım günde 100 araç geçermi. Bu gereksiz yolun yapımına karar veren ve onaylayanlardan yüce Allah elbet hesabını soracaktır.

Boş konuşmuşsun kardeşim
Boş konuşmuşsun kardeşim @Mcahit - 1 hafta Önce

Kusura bakma ama boş konuşmuşsun kardeşim elazığın en büyük sorunlarından birisi de yarım yamalak ve işlerin geç yapılmasıdır. İllaha eleştireceksen merkezde yollar daraltılıyor onları eleştir kaldırımlara bina yapılıyor onları eleştir bu yolların yapılması geç kalınmış bir hizmet o bölgede arsası olan bir çok insan bu yolun yapılmasını bekliyor belediye de ihtiyaca binayen yapmış talep olması durumunda yapmak zorunda zaten .. antep ankara vb şehirlerde imara girdi mi bir alan veya mahale ilk iş tüm imar yollarını açarlar ilk iş olarak aslında elazığda çok geç yapılıyor çayda çıra mahalesi kaç yıllık mahale halen yol ağı yok doğru düzgün park veya eğitim alt yapısı yok.. siz olmamasını mı savunuyorsunuz ... anlamıyorum ki

Muhammed
Muhammed - 1 hafta Önce

Tebrikler , Teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109