Çayır: Elazığsporumuzu Hak Ettiği Yerlere Taşıyacağız

TFF 3. Lig 1. Grup’ta son 10 haftayı yenilmezlik serisi yakalayarak tamamlayan ve averaj farkıyla lige tutunan Elazığspor’da başkan Serkan Çayır, açıklamalarda bulundu.

Çayır: Elazığsporumuzu Hak Ettiği Yerlere Taşıyacağız

Kulüp Başkanı Serkan Çayır Elazığspor’un önümüzdeki yıllara küllerinden yeniden doğmuş olarak girmenin heyecanını yaşadığını belirtti.

ÇAYIR: ELAZIĞSPORUMUZU HAK ETTİĞİ YERLERE TAŞIMANIN ÇABASI İÇERİSİNDE OLACAĞIZ

Kulüp Başkanı Serkan Çayır, "Birlik ve beraberliğin sağlandığı bu ortamda, yeni stadyumumuzla birlikte Elazığsporumuzu hak ettiği yerlere taşımanın çabası içerisinde olacağımızı ifade etmek istiyorum" dedi. 

ÇAYIR: ÖNÜMÜZDEKİ YILLARA KÜLLERİNDEN YENİDEN DOĞMUŞ OLARAK GİRMENİN HEYECANINI YAŞAMAKTADIR

Çayır açıklamasında, “1967 yılında kurulan ve 55 yıllık şanlı bir geçmişe sahip olan ay yıldızlı çayda çıra armalı Elazığsporumuz, bin bir zorluklarla geçen sezonun ardından kümede kalarak büyük bir başarıya imza atmıştır. 10 maçlık yenilmezlik serisiyle noktaladığımız sezonda başta maddi ve manevi sürekli yanımızda olup bizlere inanılmaz bir güç veren Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na Elazığspor camiası ve kulübüm adına şükranlarımı sunuyorum. Yine destekleriyle bizlere güç katan siyasi parti il başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın güzide mensuplarına ve arma için cefalar çeken Büyük Elazığspor taraftarlarına teşekkürlerimi arz ediyorum. Yine büyük bir başarı hikayesi yazarak Elazığspor tarihine isimlerini altın harflerle yazdıran birbirinden değerli ve karakterli futbolcu kardeşlerime minnet duygularımı iletiyorum. Aziz şehrimizin gururu ve en büyük sivil toplum kuruluşu olan Elazığsporumuz, önümüzdeki yıllara küllerinden yeniden doğmuş olarak girmenin heyecanını yaşamaktadır. Birlik ve beraberliğin sağlandığı bu ortamda, yeni stadyumumuzla birlikte Elazığsporumuzu hak ettiği yerlere taşımanın çabası içerisinde olacağımızı ifade etmek istiyorum. Son olarak birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Elazığsporumuzu ligde bırakmanın onurunu ve gururunu yaşıyor" diye konuştu.  

YORUM EKLE
YORUMLAR
gagko
gagko - 3 hafta Önce

neyin gazına gelmiş konuşuyor yaa?? amatöre düşecekti düşmedi olay buuu, üst lige çıkmış gibi şekil yapmayın

mustafa
mustafa @gagko - 3 hafta Önce

başkan resmen kukla olmuşsun.kalkmışsın diyorsun gelecek yıllar.....

çayır
çayır - 3 hafta Önce

son maçları şike ile aldınız. Seneye yine bu kafayla küme düşmemeye tekrar oynarsın. senin maddi gücün ne?

Alerji arden
Alerji arden - 3 hafta Önce

Ben sana inanım başganım seneye görün bu takımı fırtına gibi eseceyik büyük takımlar bile bizi izleyecek şahin başganımla iyi transfer yapın hadi bakam

…
- 3 hafta Önce

Sana başta çok karşı çıktım ama tekrar söylüyorum Elazığspor’u siyaset üstü tutamazsan bir gün siyasiler gibi yok olur gider

Vecdi
Vecdi - 3 hafta Önce

Kukla

Tipe
Tipe - 3 hafta Önce

Ulan sen kimsin…. Kukla kukla kukla

Yavuz
Yavuz - 3 hafta Önce

Ayıp yav insan biraz utanır. Senn kiimmm başkan olmakk kimmm?

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117