Çayır: Gerekirse Tüm Borcu Üstüme Alırım, Yine de Kulübü Kapattırmam

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır açıklamalarda bulundu. Başkan Çayır transfer tahtasının açılmama gerekçesinin sadece para olmadığını belirterek, "Gerekirse tüm borcu üstüme alırım, yine de kulübü kapattırmam" dedi.

Çayır: Gerekirse Tüm Borcu Üstüme Alırım, Yine de Kulübü Kapattırmam

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

ÇAYIR: GELİR GELMEZ ÇOCUKLARIN PARALARINI DAĞITTIM

Elazığspor tesislerinde düzenlenen basın toplantısında önemli konulara değinen Başkan Çayır, gerekirse tüm borcu üstüne alacağını ve takımı yaşatacağını ifade etti. İmza vermeyen futbolcuların gerekçelerini açıklayan Serkan Çayır, "İmza vermeyen isimlerin vermeme sebebi kendi forma giydikleri dönemde yönetimlerin yaptıklarından dolayıydı. Bazı futbolcular gerekirse takım kapansın yine de imza vermem dedi. Beni vurdukları zaman neredeydiniz diyor. 33 tane isimden imza almışım hepsi de TFF’ye sunmuş. Bu tahta 3-5 milyona açılmazdı. İş artık parayı geçmişti. Mesela Tatos’un 230 bin Euro alacağı var. Ya paramın hepsini verin ya da imza vermem diyor. Aralıkta olağanüstü kongre var. Herkes görecek neler yaptığımızı. Marvin Zegelear var, Mehmet Altıparmak var, Orhan Şam var imza vermeyen. Alacağına çizik çekip imza veren de oldu. 52 milyon borç bir şehir için çok değil. Kulübü kapatmaya değil, yaşatmaya geldik. Gelir gelmez çocukların paralarını dağıttım. Parasız başkan diyorlar" diye konuştu.

ÇAYIR: AÇAMADIK TAHTAYI NE YAPALIM AMA AÇACAĞIZ HERKES GÖRECEK

Elazığ'ın çocuğunun gelip takımda oynamadığını aktaran Çayır, "Ben Elazığ çocuğuna gel oyna dedim. Şahin Başkan da kefili benim dedi yine gelmedi. Elazığ çocuğu bunu yaparsa ben dışarıdakine ne diyeyim. Vekilimiz Metin Bulut, Kadir Bekmezci için uğraştı Allah razı olsun. Şahin Başkan geldiğimiz gibi iaşelerimizi gönderdi. Bu çocuklar takımı ligde bırakacak, ben inanıyorum yeter ki destek olun. Statta koltuklar kırıldı. Koltuk kırma nedir ya? Yazık günah değil mi? Lütfen yapmayalım. Benim dostum dediğim adamlar sırt çevirdi bana. Benim çok zoruma gitti. Açamadık tahtayı ne yapalım ama açacağız herkes görecek. Ben bu kulübü kapattırmam kardeşim. Gerekirse tüm borcu üstüme alırım, bu kulübü yine kapattırmam” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakko
Gakko - 2 hafta Önce

Ne malın varki borcu üzerine alasın.

Takımı gapatın beyler
Takımı gapatın beyler @Gakko - 1 hafta Önce

Helal olsun selçuk başkana pardon serkan

adasfs
adasfs - 2 hafta Önce

klübün hukukçuları yok mu yaww neden biri çıkıp başkana "Borçlar Kanununa göre bir borcu üstüne alman için alacaklının rızası şart" demiyor? benim param yok diye açıklama yapıyorsun bunu bilen alacaklılar rıza gösterir mi?

:(
:( - 2 hafta Önce

Mesele senin borcu üstüne alman değil yeğen. Esas mesele borçtan daha fazla toplanan imar vurgununun paralarını sorgulayabilmen... O paraları araştırırsan borç kendiliğinden kapanacaktır. İşte o zaman sende ciğer var deriz. O zaman sana kimse piyon Başkan diyemez. Futbolculara gitmesi gereken paraların nereye gittiğini araştır tabi ciğerin yeterse

Çakggalll
Çakggalll - 2 hafta Önce

Lafa bak…
Balık baştan kokar işte..
Şehrin vekili belediyesiii aynısız
Hepiniz aynı hamurdan..

Erdal
Erdal - 2 hafta Önce

Benim gibi çulsuzun tekisin,birde boşboğazlik yapıyorsun.Çek git adamı dünden imandan çıkarma.Densiz adam.

Gürsel
Gürsel - 1 hafta Önce

Ne kulüp kapanması arkadaş,ne cahil adamsın bre.Sen gidince niye kim,ne hadle kulübü kapatacak.Riyaset makamı veya mahalli yönetim başkanı 5-7 yedi kişilik bir tayinle,hemde hiç değilse ayakta kalması için gereğini yapar.Eger bu işler senin gibiler kalırsa işte o zaman yandı gülüm keten helva.

Sanayi
Sanayi - 1 hafta Önce

Burda böyle yazıyorsunuz hakaret ediyorsunuz adamı tanimadan yazıp çiziyorsunuz bu memlekette sevilen sayılan bedel ödeyen bi adam serkan çayır götünüz yiyorsa gidin yanına bol keseden bi konuşun

marazli
marazli @Sanayi - 1 hafta Önce

Önceki Başkan ve şimdiki yönetim senin kafada işte o yüzden bir arpa yol ilerleyemiyoruz. Kimse Elazığspor'un adını anıp yardım etmek istemiyor.

Günahkarların günahını siz çıkarmayın set olmayın açın Elazığsporun önünü
Günahkarların günahını siz çıkarmayın set olmayın açın Elazığsporun önünü - 1 hafta Önce

1- Takımın borcunu üstüne almak gibi hukuki bir durum yoktur ancak borçlara kefil olabilirsiniz bu hukuki durumda takımın borcunu sona erdirmez ikinizde borçlu olursunuz.
2- Diyelim ki ütopik bir sözleşme yapıldı ve tüm alacaklılar sizin kefaletiniz kabul etti ve tek muhatap siz oldunuz. Sonuç ne olacak tabi ki sıfır olacak çünkü günahkarların günahını çıkarmaya sizin gücünüz yetmez.
3- Son söylediğinizi konuşmaya lüzum yok tabi ki Elazığa şehrini seven ihanet etmeyen yaşayan insanlar lazım.
4- Geçen gün tv programında 3 adet pantolonunuz 4 adet t shirtünüz olduğunu söylediniz bunu itiraf edebilecek kadar yüreğiniz temiz ve büyük ama şuan farkında değilsiniz Elazığsporun önündeki engel sizlersiniz yapmanız gereken kulübün anahtarlarını canlı yayında Valiliğin önüne bırakmaktır. Devlet Elazığspora sahip çıkacaktır.


SIRADAKİ HABER

banner103