Cenaze Programı Nedeniyle Elazığ’da Bazı Caddeler Trafiğe Kapatılacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılım sağlayacağı Elazığ’ın kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın cenaze töreni dolasıyla Elazığ’da birçok cadde trafiğe kapatılacak.

Cenaze Programı Nedeniyle Elazığ’da Bazı Caddeler Trafiğe Kapatılacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Elazığ’ın kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın cenaze törenine katılmak üzere Elazığ’a geliyor.

Elazığ’ın kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın vefatı dolayısıyla bugün öğlen namazına müteakip İzzetpaşa Camiinde kılınacak.

Bu kapsamda Elazığ’da bazı caddeler geçici süreliğine trafiğe kapatılacak.

GEÇİCİ SÜRELİĞİNE ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILACAKTIR

Elazığ Valiliği’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “İlimiz kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın vefatı dolayısıyla 13 Şubat 2021 Cumartesi günü öğlen namazına müteakip İzzetpaşa Camiinde kılınacak cenaze namazı dolayısıyla saat 10.30’dan itibaren ilimiz Gazi, Vali Fahribey, İstasyon, Hürriyet ve 1. Harput Caddeleri ile bu Caddelere bağlanan bağlantı yolları geçici süreliğine araç trafiğine kapatılacaktır.  Bu kapsamda, trafiğe çıkacak olan vatandaşlarımızın, toplu taşıma araç sürücülerinin ve 112 – 156 – 110 - 187 gibi acil müdahale araçlarının kullanıldığı kamu kurum ve kuruluşlarına önemle duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 3 ay Önce

Bu ne saçmalıktır vatandaşa trafiğe kapatılması normaldir iftaiye ve ambulansada kapatmışlar can kurtarırkrn saniyelerin değerinden bi haberler galiba yazıktır günahtır

Kuzgun
Kuzgun @Adalet - 3 ay Önce

Arkadaşlar "Sanane" rumuzuyla ve "vefa erdogana yakisir" rumuzuyla yorum yapan kişiyi dikkate almayın. Kendisi tamamen saçmalıyor.

Sanane
Sanane @Adalet - 3 ay Önce

Ne bos yaptin sabahtan beri ne zirladin lan senin bir taraflarindaki acin ambulans yolu falan degil soyle kuyruk acin ne ? Zorrrunuza gidiyor degilmi camileri yikip elinde kadehle gezen cumhurbaskanlarindan alimler icin tüm programini birakip cenazesine gelen cumhurbaskaninin vefasi ve ilme meraki kudurunnn sonuna kadar erdogan .alime ilme deger verdigi icin erdogan vefa bildigi ivjn erdogan

Adalet
Adalet @Adalet - 3 ay Önce

Adalet kürkü lüks olanlara farklı kul hakkı yemek bu yani ama kimin umrunda

Sanane
Sanane - 3 ay Önce

Kuzgun denen kdurmuş niye kendini bir nimetten saydin ? itler havlaldi yigitler susmaz sonuna kadar erdoğan sonuna kadar vefa .bizim alimimize vefa gosterene vefa bilmeyen insanlagini sorgulasin ikile simdi kudurma

Kuzgun
Kuzgun @Sanane - 3 ay Önce

"Adalet" adıyla yorum yapan kişi yolların kapatılması durumunda itfaiye ve ambulansların işlerini yapamayacağını, bu durumda insanların sorun yaşayacağını, acil durumlarda da insanların ölebileceğini, saniyelerin çok önemli olduğunu dile getirerek çok iyi bir niyetle yorum yapmış, sen, "Evet, haklısın. Acaba itfaiye ve ambulanslar hariç olabilir mi bu durum?" şeklinde bir cevap vermek yerine, tamamen düşünme yetini kaybetmiş şekilde, düşman gözüyle bakıyorsun. Bu kul hakkının daniskasıdır.

Kuzgun
Kuzgun @Sanane - 3 ay Önce

Dostum sen iyi değilsin. Spor falan yap, doğa yürüyüşlerine çık, sigara içiyorsan bırak, bol su iç, kitap oku. Eleştiren, itiraz eden, sorgulayan, derdini söyleyen herkesi ve senin gibi biat etmemiş olanları düşman olarak görüyorsun. Farklı bir fikre tamamen kapalısın. Acayip bir moda girmişsin, farkında değilsin.

Ne içiyorsun acaba
Ne içiyorsun acaba @Sanane - 3 ay Önce

Sen içtiginden bize de gönder ya memlekete yapılan icraatları göster bu kadar kör olmak için ne yapıyorsunuz merak ediyorum bizim cenazemiz olunca yasak ama torpilli olunca herkese serbest kul hakkını yemek gelenek olmuş sizin gibilere

SIRADAKİ HABER

banner103