Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Elazığ’a Geliyor! Programı Belli Oldu…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremin ardından Elâzığ’da yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere 10 Eylül Perşembe günü Elazığ’a gelecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Elazığ’a Geliyor! Programı Belli Oldu…

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremin ardından Elazığ’a gelmiş, yapılan çalışmaları ve koordinasyonu sağlamak üzere aylarca Elâzığ’da kalmıştı.

En son 18 Haziran tarihinde Elazığ’a gelen Bakan kurum, Pandemi sürecinden dolayı Elazığ’da yapılan çalışmaları telekonferans yöntemi ile takip ediyordu.

Edinilen bilgiye göre Bakan Murat Kurum, Elazığ’da meydana gelen çalışmaları yerinde incelemek üzere 10 Eylül Perşembe günü Elazığ’a gelecek.

İŞTE MURAT KURUM’UN PROGRAMININ AYRINTILARI:

09:30 - ANKARA’DAN ELAZIĞ HAVALİMANI’NA HAREKET

11:00 – KARŞIYAKA MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

11:45 – ÇATALÇEŞME MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

12:30 – DEĞİRMENÖNÜ KÖYÜ İNCELEME

13:15 - MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

14:00 – BİZMİŞEN MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

14:45 - AKSARAY MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

15:45 - SÜRSÜRÜ MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME

16:45 – KOORDİNASYON TOPLANTISI (ELAZIĞ VALİLİĞİ)

18:15 - MALATYA’YA HAREKET

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 ay Önce

09:30 - ANKARA’DAN ELAZIĞ HAVALİMANI’NA HAREKET 11:00 – KARŞIYAKA MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 11:45 – ÇATALÇEŞME MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 12:30 – MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 13:15 - BİZMİŞEN MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 14:00 – AKSARAY MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 15:00 SÜRSÜRÜ MAHALLESİ ŞANTİYE SAHASINDA İNCELEME 16:00 – KOORDİNASYON TOPLANTISI (ELAZIĞ VALİLİĞİ) 17:30 - MALATYA’YA HAREKET

BAKANIMIZ HOŞ GELMİŞ ŞEREF VERMİŞ AMA PROGRAMI KİMLER HAZIRLADIYSA GİDİP SÜRSÜRÜDEKİ DİLEK SİTESİ KONUTLARINA BAKSIN BİTMİŞ KONUTLARI HAK SAHİPLERİNE TESLİMİ İLE ALAKALI BİR GİRİŞİMLERİ YOK İŞTE BU YÜZDEN HALKIN SESİNİ VATANDAŞIN SESİNİ HAYKIRIŞINI DUYAN YOK..

Gül Demet
Gül Demet @Vatandaş - 3 ay Önce

Kesinlikle katılıyorum dilek sitesi bittiği halde teslim edilmiyor bizmişen 2 etap tokilerinden 170 depremzede ye haziranda bittiği halde 3 aydır hala teslim edilmiyor nereye başvurduysak bir muhatap bulup yanıt alamadık murat kurum son geldiğinde Ömer bulut talimat verip hızlandıracağını söylemişti iki ay oldu ses yok boş vaatler

Oraya gidemez.
Oraya gidemez. @Vatandaş - 3 ay Önce

Oraya gittiğinde neden teslim edilmiyor sorusu çok sorulur.

Sahipsizzade
Sahipsizzade - 3 ay Önce

Depremde en çok hasar gören abdullahpaşa mahallesi için proğramı yok bu sözde vekilleri nerede abdullahpaşadaki dükkanımın yerine ev yapılıyor kime sorduksada kimse bir açıklama yapamıyor bakan bey talimatı iyi vermiş seçim zamanında talimatı alır vekil ağalar. Çağırsınlar şu esnaflafı dükkan sahiplerini bilgilendirirseniz çok rahatlama olacak. Depremin 8 . Günü bizzat bakan beye bizzat kendisine anlattım oda hallederiz dedi. Doğru söyledi bizi esnafların hepsini tarumar etti rabbime havale ettik hakkımız helal değil. Ayrıca Tayyip Erdoğan beye bunu anlatamayan zavallı vekiller yazıklar olsun size vesselam

Kenan KATI
Kenan KATI - 3 ay Önce

Abdullah paşa mahallesini unuttunuz in66

Elazığ
Elazığ - 3 ay Önce

Evlerimizi yerinde istiyoruz imar planıni düzeltin arsamizin yüzde 40 ini kullanabiliyoruz niye milletin taleplerini görmezden geliyorsunuz niye zorunda bırakılıyoruz herseye

gakgo
gakgo - 3 ay Önce

helal olsun. yerinden oturup da telefonla halletmiyor. üşünmeden çıkıp geliyorr. Allah razı olsun

Mestan
Mestan @gakgo - 3 ay Önce

KEKO doğru diyisen loo

Kürşat
Kürşat - 3 ay Önce

Hoş geldi Safa geldi.Allah Devletimizin gücünü, kudretini arttırsın.Her taraf şantiye,bu sizlanmalar İnşAllah bir yıl içinde yerini sevince bırakır,her insan bir alemdir,herkesi memnun etmek , beklentisine yüzde yüz karşılık vermek mümkün değil,önemli olan iyi niyetle problemleri çözmek için gayret etmektir.6 ayda binalar bitti,teslimi için 10 gün daha bekleyemiyormusun be mübarek!abone işleri elk,su,d.gaz,net altyapı bağlantısı tam bitmemiş olabilir.Allah sabır versin.

Huzeyfe
Huzeyfe - 3 ay Önce

Insanlıktan nasibini almamış,Fistan mıdır nedir,aklınca dalga geçiyor,Halo.Çünkü fikri yok,peşin hükümlü, kör, sağır,kalp mühürlü.İdare edin canlar.

hüseyin
hüseyin - 3 ay Önce

KİM NE SÖYLERSE SÖYLESİN. HOCA bildiğini okuyor.tek çare cop yemekte


SIRADAKİ HABER

banner7