CHP, Atatürk Anıtı’na Çelenk Sundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde CHP İl Teşkilatı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sundu

CHP, Atatürk Anıtı’na Çelenk Sundu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin açılışının 100. yıldönümü nedeniyle CHP Elazığ İl Teşkilatı Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Elazığ Valiliği Bahçesinde bulunan Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve partililer katıldı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye dikkat edilen törende saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

KAPLAN: 23 NİSAN’I VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNİN 100. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUM

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün TBMM’nin açıldığı günü bayram olarak çocuklara armağan etmesinin çocuklara verdiği değerin ve duyduğu güvenin en büyük göstergesi olduğunu belirten CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, “Dünya çocuklarının kutladığı, tek bayram olması münasebetiyle bütün Dünya çocuklarının katılımıyla kutlanan barış buluşmasına ve kaynaşmasına aracılık eden, evrensel bir bayram olan 23 Nisan’ı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin 100. Yıl dönümünü kutluyorum” diye ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 1 yıl Önce

Şu partiyi Elazığ da düşürdükleri hale bak. Üç kişiyle atanın huzurundalar. Neredeyse il başkanı adamsızlıkdan çelengi kendisi taşıyAcak. Elazığ 36 Mahallesi den değilde sadece iki mahallesinden üye yaparsan sonunun bu olur. Küçük olsun bizim olsun.

SIRADAKİ HABER

banner103