CHP Elazığ İl Başkanı Belli Oldu!

Zeki Kaplan’ın görevden alınmasının ardından CHP Elazığ İl Başkanlığı’na Yavuz Doğdu atandı.

CHP Elazığ İl Başkanı Belli Oldu!

CHP Elazığ İl Başkanlığı görevini yürüten Zeki Kaplan’ın görevden alınmasının ardından Elazığ’a yeni bir il başkanı atandı.

CHP Elazığ yeni İl Başkanı Yavuz Doğdu oldu.

YAVUZ DOĞDU KİMDİR?

1955 yılında Elazığ’da Merkez Hal Köyünde doğdu. 26 yıl Elazığ’da, 2 yıl ise Elazığ dışında öğretmenlik yapan Doğdu, Devrim ortaokulu, Evrenpaşa ilk Öğretim Okulu ve İstmetpaşa İlk Öğretim Okullarında görev yaptı. Emekli olduktan sonra ise 2010 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu. Hemen aynı yıl o dönemin İl Başkanı Ethem Gülbay’ın görevden alınmasının ardından yönetim kurulu kararıyla il başkanı olarak atandı. Yavuz Doğdu yaklaşık 6 ay boyunca görev yaptı daha sonra 2014 yılında Mustafa Kemal Atikeler’in görevden alınmasının ardından tekrar CHP Genel Merkezi tarafından kongreleri yürütmek üzere görevlendirildi ve 4 ay görev yaptı. Son olarak ise Zeki Kaplan'ın görevden alınmasının ardından CHP Elazığ İl Başkanlığı görevine getirildi. Yavuz Doğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2020, 01:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 8 ay Önce

Ben görevden alınmadım. Partinin genel başkanın değişmesiyle partinin politikasınında değişeceğine inanarak kendim İSTİFA ettim. Nitekim tahminlerim doğru çıktı parti ulusalcı ve milliyetçi çizgilerden ayrıldı ve oyuda düştü. Dünyada bir ilk olarak ana muhalefet partisinin bu kadar olumsuz ekonomik koşullara rağmen oyunun düşmesidir. Partinin üyeleri maalesef Elazığ ın kırk mahallesi içinden sadece iki mahalle den olmasıdır

Tuğrul
Tuğrul @Ethem Gülbay - 8 ay Önce

Yorumun o kadar boş, saçma ve ikiyüzlü bir yorumki "gakgo", cevap vermeye bile değmez.

Tuğrul
Tuğrul @Ethem Gülbay - 8 ay Önce

A Haber'den mi öğrendin bunları, gakgo?

gakgo
gakgo @Ethem Gülbay - 8 ay Önce

chp milltveekleri pkklı leşlerin cenazesine gitsin, şehit cenazesinde pişmiş kelle gibi sırıtsın, partideki taciz-tecavüzleri birileri ört-pas etmeye çalışsın, kendi belediyelerindeki yolsuzluğu görmesin sonra ülke neden bu halde??? chp iğneyi kendine batırmasın ülke neden bu halde?? neden söyleyeyim mi??çünkü ülkede chp gibi büyük baş belası var da ondan

Mehmet
Mehmet - 8 ay Önce

Çok kaliteli bir isim iyi bir eğitimci Hayırlı uğurlu olsun.

Ahmet ERTAM
Ahmet ERTAM @Mehmet - 8 ay Önce

Tebrik eder Başarılar dilerim Yavuz kardeşim

........
........ - 8 ay Önce

Hergün demokrasiden bahseden CHP kongrede seçilmiş il başkanını görevden alıyor ve il başkanı atıyor her yerde bağıra bağıra attığınız demokrasi naralarına ne oldu?

Sedat Almış
Sedat Almış - 8 ay Önce

Hayırlı olsun

Nazıre genç
Nazıre genç - 8 ay Önce

Hayrli uğurlu olsun başarılar

YusufGünaydın
YusufGünaydın - 8 ay Önce

İsabetli bir karar. Her partiye saygı duyan
Her partili ile uyuşabilen. Yıllardır kendini Atatürk ilke ve inkilaplarına adamış ve Atatürk partisi CHP de görev almış kardeşimizdir.yolu açık olsun.Her daim yanındayız.

Yılmaz yurtsever
Yılmaz yurtsever - 8 ay Önce

Cok iyi tanıyorum baba dostu egitimci yıllarını chpye adamış mümekmmel bir insan hayırlı olsun yavuz başkanım

mısafır 12
mısafır 12 - 8 ay Önce

demokrasiden bahsedenler atama yapıyor.


SIRADAKİ HABER

banner103