CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fethi Sekin Aşı Alanını Ziyaret Etti

CHP Elazığ Milletvekil Gürsel Erol, Fethi Sekin Şehir Hastanesi aşılanma odalarını ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fethi Sekin Aşı Alanını Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fethi Sekin Şehir Hastanesi Aşılama odalarını gezdi.

Başhekim Prof. Dr. Erol Keleş’in eşliğinde aşı odalarını gezen Milletvekili Erol, aşılanma sayıları ile ilgili bilgiler aldı.

EROL: VATANDAŞLARI YÖNLENDİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

Milletvekili Erol, “Elinize emeğinize sağlık. Gerçekten toplum sağlığı için özverili çalışıyorsunuz. Bütün sağlıkçılar, sağlık personelimiz, sağlık kuruluşlarımıza hepinize, herkese çok teşekkür ederiz. Elimizden geldiği kadar vatandaşları aşıya yönlendirerek olması gerekene, yapılması gerekene katkı vermek istiyoruz. Bugün de hocamızı ziyaret ettik. Elazığ’da bilbordlarla da vatandaşları yönlendirmeye çalışıyoruz. Televizyonlarla iletişimi kullanarak. Bu bireysel korunma değil. Bu aslında toplumu koruma adına” ifadelerini kullandı.

EROL: ASLI ASTARI OLMAYAN BİLGİLERE GÖRE KENDİNİZİ YÖNLENDİRMEYİN

Milletvekili Erol, “Hem sosyal medyada hem günlük hayatınızda duyduğunuz aslı astarı olmayan bilgilere göre kendinizi yönlendirmeyin. Dünya bilim çağında yaşıyor. Bilim adamlarımız, sağlık kuruluşlarımızın dedikleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda Sağlık Bakanlığı’mızın… kendilerini korurlarsa kendilerini korurlarsa toplumu koruyacaklarını düşünerek hareket ederlerse bu hastalıktan toplum olarak bir an önce kurtulmanın temel alt yapısı aslında bu” şeklinde konuştu.

EROL: AŞI YAPTIRMADA BİR RİSK YOK

CHP Elazığ Milletvekili Erol, “Elazığ’da aşılama oranı yüzde 61 civarında ve hastanede yatan hastaların bir çoğu aşısız olan hastalar, korona hastalığı ile ilgili yatan. Aşı olan ve hastanede olan sayısı çok az. Ve bunların herhangi bir yaşam riski yok. Aşılama yalnızca kendi sağlığınızla ilgili bir süreç değil. Aynı zamanda toplum sağlığının korunmasıyla ilgili bütün hemşehrilerimizin, insanlarımızın, komşularımızın, akrabalarımızın, eşimizin, dostumuzun sağlığının korunması açısından da bireysel aşılanma çok önemli. Bireysel aşılanması yalnızca kendi sağlığınız veya kendi özgürlüğünüz olarak değerlendirmeyin. Bireysel aşılanma aynı zamanda sizin çevrede iletişim kurduğunuz günlük hayatta yaşadığınız, selam verdiğiniz, ailenizde, çevrenizde herkesin sağlığının korunmasıyla ilgili çok önemli. Aşıya güvenin. Biz milletvekiliyiz. Bütün milletvekilleri; ben 3 doz aşı oldum. Üçüncü dozu da burada oldum. Milletvekili arkadaşlarımızın bir çoğu 3. dozu,  4. dozu, aşılarını oldular. Biz de neye güvenerek aşı olduk? İlin milletvekili olarak, Türkiye’nin milletvekili olarak neye güvenerek aşı olduk? Türkiye’ye aşı gediği zaman ilk başta sağlık personeli aşılandı. Akademisyenler, doktorlar, hemşireler ve sağlık personeli aşılandı. Niye? Hastalıktan kendisini korumak için öncelikli olarak sağlık personelinin aşılanmasına yönelik eğer sağlık personeli kendisine aşıyı vurduruyorsa ve kendi çocuklarına aşıyı vurduruyorsa demek ki bir risk yok. Risk olsa zaten onlar yaptırmaz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Akp
Akp - 1 yıl Önce

Bence başlığı şöyle değiştirin: Virüs aşı odasına girdi

Eyüp
Eyüp - 1 yıl Önce

Şaka gibi! Risk yokmuş! Avrupa'da 12 binin üzerinde ölüm var, Amerika'da 4 binin üzerinde ölüm var! Onlarca yan etkisi açıklandı. İngiltere'de ölenlerin %65'i aşılıyken risk yokmuş!

Davut Doğrucu
Davut Doğrucu @Eyüp - 1 yıl Önce

İnşAllah aşı olmazsınız kıss zamanda korona sizin kapınızı çalar. Adam doğruyu söylüyor. Aşı gerekli

Gürsel olay takipçisi
Gürsel olay takipçisi @Eyüp - 1 yıl Önce

Yahu sen bunun dedigine ne inanıyorsun şu günlerde pek bir konu bulamadı bu defa aşı ile ekrana çıkacaķ ya bahane işte

Elazığ23
Elazığ23 - 1 yıl Önce

Seçileceğine inanıyor musun gürsel bey 2. Sırada adayim diyorsun olda görelim mhp sana fırsat verecek mi yada iyi partinin 1. Sıra adayı öyle havada bulup tavada yiyelecek dönemler hem akp için hem de muhalefet için bitti artık.
Kim maddi olarak güçlü ise kim masaya yumruğunu sert vuruyor ise o buradan milletvekili çıkacak yani işin kısacası kötünün iyisi durumundasiniz ama akp mhp ip adayları güçlü olacaktır.
Blof atarak dewam edip sadece laf la yürütürüm diyorsanız yanılırsınız hele şu arkanızda gezen danışman diye gezen en basidi çocukla partiniz ile alakası olmayan parti dışında bir cahil ile partinize ihanet edip duruyor sunuz sosyal medyada gönderdim diyorsunuz 1 ay sonra geri getirip arkanızda gezdiriyorsunuz ve danışman diye gürsel erol adı altında resmen at oynatıyor ama bakar kör mü oldunuz onuda bilmiyoruz ama sağ görüşlü olarak bu tutum devam ederse size oy yok

Elazığ
Elazığ - 1 yıl Önce

Yollar daraltılıyor , park yerleri satılıyor, okul alanları satılıyor , yollar satılıyor muhalefet partisi vekilisin çıkıp eleştirmiyorsun ne iş

OKAN
OKAN - 1 yıl Önce

HASTANE ZİYARETİ HEMDE ENFEKSİYON HASTALIKLARI KOVİD AŞI BÖLÜMÜ...MİTİNGE GİDER GİBİ GİTMEK HER ŞEYİ ANLATIYOR

Zeynel Abidin
Zeynel Abidin - 1 yıl Önce

Bu cahil şovmeni ciddiye almayın.Bakin İngiltere tıp dergisinde yayınlandı.Son üç ayda kovide yakalananların yüzde 64 ü iki doz aşı olanlar.Bunu nasıl izah edeceksiniz?Ölenleri saklamakla bu işi götüremezsiniz.Kisacasi bu mikrobu üretip yayan Pentagon four Center,o günden itibaren aşı ile yeni bir sömürü kapısı aralamış,yerel hükümetleri korku ve kaos ile teslim alıp,kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor.ileriki aylarda 10' ncü,20' ncı doz aşıyı konuşursak şaşmayın.Gecen yil 4 trilyon zarar açıklayan biontech bu yılin ilk 4 ayında 40 katrilyon lira kar açıkladı.Iyi mi?5.doz için hazırlanın,adamlar çöpe atıp imha mı edecek,adamlar üretmiş.Vurun abaliya.Ve de akıllı olun ALLAH CC. dan başka kimse can alamaz.Temiz olalım,hasta iken dışarı çıkmayın,unutmayalım ki hasta olan ölmez,Eceli geleni, hasta olmasa bile kimse kurtaramaz.Herkese Cenab-ı Hakk'tan sağlık dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109