CHP Heyeti Elazığ’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve beraberlerindeki heyet Sivrice, Rüstem Paşa, Mustafa Paşa ve Hicret Mahalleleri’nde incelemelerde bulundular.

CHP Heyeti Elazığ’da

CHP Heyeti Elazığ’a geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç Öztunç başkanlığındaki heyet, Sivrice ilçesinde kaymakamlık ve belediyeyi ziyaret etti.

ÖZTUNÇ: TÜRKİYE BİR DEPREM ÜLKESİ

Öztunç, “Türkiye bir deprem ülkesi bunun unutulmaması gerekli. Tüm büyükşehir belediyelerine deprem daire başkanlıklarının kurulması lazım. En önemlisi Türkiye'de deprem fay hatları üzerinde bulunan tüm yerleşim alanları köy, kasaba, ilçe, il, büyükşehir neresi varsa hepsindeki bütün binaların yapı stokları çıkarılmalı, risk analizleri yapılmalı” dedi.

EROL: BU UYGULAMADAN MEMNUNUM

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da, “Bu uygulamadan da son derece memnunum. Milletvekili arkadaşlarım bundan sonra parlamentonun gündemine, hangi ilin milletvekili olursa olsun Elazığ'da yaşanan bu sorunları getirecektir" diye konuştu.

Heyet daha sonra il merkezinde Rüstem Paşa, Mustafa Paşa ve Hicret Mahalleleri’nde incelemelerde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 17:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pertek Köprüsü
Pertek Köprüsü - 1 yıl Önce

Kemal Kılıçdaroğlu Pertek köprüsünü bir gün dile getirdimi bilmiyorum.

Yusuf
Yusuf - 1 yıl Önce

Yusuf&Pertek köprüsü, Pertek köprüsünü devlet imkanlarını elinde tutan iktidar yapar muhalefet değil. Pertek köprüsünü muhalefet isterse bu iktidar yapacak olsa dahi yapmaz.

Gakgo
Gakgo - 1 yıl Önce

Pertek köprüsü Elazığ i farklı bı konima getirir

mustafa paşalı
mustafa paşalı - 1 yıl Önce

hoş gelmiş sefa getirmişsiz, başta Gürsel abeye sonrada gelen diğer milletvekillerine teşekkür ederim, partizanlık yapmak yerine adamlar gelmiş, sorunlu sıkıntılı neresi varsa yerinde görmeye çalışıyorlar, herkesi dinleme derdindeler, yetmiyor sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunuyorlar, umarım bu dinlediklerini meclis çatısı altında daha etkin bir şekilde söylerlerde Gürsel abede yalnız kalmaz, sesi daha fazla duyulur ve Elazığın şu an yaşayan bizlerin bir çok sorununa
gerek toki kuraları
gerek halen yıkılmayan evler
gerek kuralara bodrumların katılması
bunları çoğaltmaya kalksak sayfalar eder, inşAllah yaramıza bir merhem olurlar sağolsunlar varolsunlar.

Yb
Yb - 1 yıl Önce

Ne halt işlemeye gelmişler.

Huzeyfe
Huzeyfe - 1 yıl Önce

30 kişi gelip 30 kişi bulamayan, tecavüz,taciz,hirsizlik,pkk./kick li görevden alınan meclis üyeleri ile ön plana çıkan bir yapının halkın yüzüne bakacak halleri varsa pes yani.Gerekki sokağa cikamayalar ama nerde bunlarda.Bunlar Türkiye'ye muhalefet için varlar. .

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109