CHP İl Başkanı Av. Çağlar Duran’dan Elazığ’a Gelen Gençlere Mesaj

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Çağlar Duran Fırat Üniversitesi’ni kazanan öğrencilere yönelik bir ‘hoş geldin’ mesajı yayınladı.

CHP İl Başkanı Av. Çağlar Duran’dan Elazığ’a Gelen Gençlere Mesaj

Duran Fırat Üniversitesi’ni kazanan öğrencilere yönelik Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Çağlar Duran mesaj yayınladı.

DURAN: ELAZIĞ'IMIZDA BULUNAN ÜNİVERSİTEMİZİ SİZLERİN DESTEĞİYLE  DAHA GÜÇLÜ YARINLARA TAŞIYACAĞIMIZA EMİNİM

Duran yayımladığı mesajında, “Sevgili genç kardeşlerim; Elazığ’mıza hoş geldiniz diyorum.  Türkiye’nin dört bir yanından ve dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan medeniyetler beşiği Elazığ’a gelen öğrenci arkadaşlarım yeni evine, şimdiden hoş geldin. Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır. Öğrenci dostu bir şehir olan Elazığ'ımızda bulunan Üniversitemizi sizlerin desteğiyle daha güçlü yarınlara taşıyacağımıza eminim. Başarılarının devamı dileğiyle, bütün Elazığ'lılar, bütün hemşehrilerim adına, sizlere tekrar hoş geldin diyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109