CHP İl Başkanı Duran Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Arıcak merkez ve köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

CHP İl Başkanı Duran Ziyaretlerini Sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, ziyaretlerini sürdürüyor.

Elazığ’da ziyaretlere ara vermeden devam eden, il, ilçe, köy ve mahalleleri karış karış gezerek Elazığlı vatandaşların ve esnafların sorunlarını dinleyen CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, bu kapsamda Arıcak merkez ve köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Av. Duran, Elazığ’da tüm kesimlerden CHP’ye olan ilginin her geçen gün arttığını, ilçelerin de kendilerine büyük bir teveccüh gösterdiğini söyledi.

DURAN: SORUNLARIN TAMAMINI İVEDİ BİR ŞEKİLDE ORTADAN KALDIRACAĞIZ

Av. Duran, açıklamasında, “Bugün ekonomik durumun geldiği nokta içler acısı. Gittiğimiz her yerde ister vatandaş olsun ister esnaf bu durumundan dert yanmaktadır. Her ne kadar bu sorunu biz çözeceğiz diyenler olsa da bunun vatandaş nezdinde çok bir karşılık bulmadığını biz sahada görüyoruz. Alım gücünün yere çakıldığı, insanların araçlarını akaryakıt fiyatları nedeniyle kullanamadığını her gün dinliyoruz. A’dan z’ye her kaleme gelen zamlarla en büyük sıkıntıyı da çiftçimiz, üreticimiz yaşıyor. Tüm bunların yanında ilçelerimizde, köylerimizde pırıl pırıl yetenekli gençlerimiz bize işsizlikten dert yanıyor. Bizler eminiz, bunu sahadan da hissediyoruz ki yakın zamanda, bizlerinde iktidarın da bu sorunların tamamını ivedi bir şekilde ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109