CHP İl Başkanı Kaplan: Hastaneler Yetersiz

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, yeni üye kayıtları ile ilgili açıklama yaptı. Başkan Kaplan açıklamasına, “Elazığ’da da CHP’ye olan özlem, sevgi ve teveccüh ile son 2 ay içerisinde partimize 500’e yakın yeni üye kaydı yapıldı” ifadelerine yer verdi.

CHP İl Başkanı Kaplan: Hastaneler Yetersiz

Cumhuriyet Halk Partisi Zeki Kaplan, partilerine kattıkları yeni üye ilgili parti binasında değerlendirmelerde bulundu.

Partilerine 500 yeni üyeyi kattıklarını söyleyen Başkan Kaplan, 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen deprem ve Dünya’yı etkileyen koronavirüs sürecine de değindi.

KAPLAN: PARTİMİZE 500’E YAKIN YENİ ÜYE KAYDI YAPILDI

CHP İl Başkanı Kaplan, “Partimize son 1 ay içerisinde Elazığ merkezde 131 üye bir kez yaptık, 150 üye bir kez yaptık ve önümüzdeki günlerde hazırlanan üye kartları doldurulacak. İlçelerden 200 üye kaydı yapıldı. Üye kayıtları CHP’nin vatandaşın soranları ile ilgilendiği için, CHP dar gelirli vatandaşlarımızın dertleri ile ilgilendiği için, ülkenin sorunları ile ilgilendiği için, ülkenin yaşadığı ekonomik buhrandan çıkması için. Genel merkezimizle yapılan mücadelenin içinde vatandaşlarımızın Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Elazığ’da da CHP’ye olan özlem, sevgi ve teveccüh ile son 2 ay içerisinde partimize 500’e yakın yeni üye kaydı yapıldı” açıklamalarını kaydetti.

KAPLAN: CHP’YE HEP DİN ÜZERİNE, MİLLİYETÇİLİK ÜZERİNE, ETNİK KÖKEN ÜZERİNE YÜKLENİLİYOR

Başkan Kaplan, “CHP’ye hep din üzerine, milliyetçilik üzerine, etnik köken üzerine yükleniliyor. Allah kimsenin başına veremsin biz Elâzığ’da bir deprem yaşadık ve dünyada yaşanan koronavirüs sürecini Elazığ’da da yaşadık ama korona ve deprem sürecinde devlet yapması gerekeni eksik yaptığı gibi CHP’nin yapmak istediğini engellemek istedi. Genel başkanımızın talimatı ile belediyelerimizin desteği ile Elazığlı hemşehrilerimize ulaştırılması için gelen tırlar AFAD tarafından el konuldu ama biz bir kısmını mahallelerimize, ilçelerimize ve köylerimize dağıtık. CHP dinsizdir, milliyetçi duyguları yoktur gibi şeylerle karşılaşıyoruz. CHP milletini seven, devletini seven, bayrağını seven bir parti politikasını sürdürüyor. Kimsenin CHP’nin milliyetçiliğini, dindarlığını, dine olan sevgisini tartışmasına izin vermeyeceğiz. Biz elhamdülillah Müslümanız ve bu duyguları daha iyi biliyoruz” ifadelerini kullandı.

KAPLAN: HASTANELER YETERSİZ

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, “Hastalığa yakalanan vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi üzerinde gayret saf edilmeli. ama görüyoruz ki vatandaşlarımız Elazığ’da hastanelerde yatacak yer bulamıyor. Çünkü hastaneler yetersiz. Bir şehir hastanesi yapıldı Elâzığ’da. Hasta güvenceli Şehir Hastanesi dağın başında Doğankent’te. Gidiş gelişte ayrı bir maliyet söz konusu ama yanı başımızda eski SSK hastanesi, eski devlet hastanesi, akıl hastanesi, göğüs hastanesi ve Fırat Üniversitesine ait eski doğum hastanesi buralar atıl durumda. Buralar yıkıldı yıkılacak hale geldi. Buraların faaliyete geçirilerek şehrin sağlık alanındaki hizmetine katkı sunmasını talep ettik. İnşallah dikkate alırlar. En azından yapamıyorlarsa, beceremiyorlarsa Fırat Üniversitesi’ne bıraksınlar üniversite burayı farklı sağlık alanında, başka eğitim alanında değerlendirebilir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 18:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kiltepe
Kiltepe - 2 yıl Önce

Yatacak yeriniz yok zekoo ve partisi cehape

Cafer
Cafer - 2 yıl Önce

1020 yataklı hastane yapıldı,ne gereği vardı diyen de sizsiniz,şimdi yetmiyor diyen de sizsiniz! Ne tipsiniz yaaa.Yer yoksa cemevleri boş hemen oraları dönüştürün,işte sana yer, gördün mü?

Hursit
Hursit - 2 yıl Önce

Niyeymis.Bir mahalle kadar buyuk hastane var.Ha fakirlerin fukaralarin zaten yatacak yerleri yok.

Cehape
Cehape - 2 yıl Önce

Şeher hastanesi çoğ uzağ ne gerek var diyen bunlar değilmiydi yav işleri anca eleştiri boş konuşma

abdulvahap
abdulvahap - 2 yıl Önce

biri şuna söylesin hastaneler yapıldığında genel başkanı ne demişdi bu kadar büyük hastaneye ne gerek var diye laflar ediyodu şimdi sende çıkmış yetersiz olduğunumu söylüyosunuz sizin yatacak yeriniz bile yok Allahınızdan bulun

Mert Canlı
Mert Canlı - 2 yıl Önce

Yaptığın 500 üyede Cem evinden gelmiştir. Sizin faşist fetö den ne farkınız var. İl başkanı ilçe bşk kadın kolları delegeler hepsi aynı mezhepden bir tane Sünni türk varım içinizde. Zaten oy oranınız yüzde onyediye düşmüş. Yüzünüzde kuzarmıyor

Gakko
Gakko - 2 yıl Önce

Herhalde kendi doneminizdeki hastahanelerde rehin kalan hastalardan
Saat 3 ten sonra özel muhanesinde ücretli bakan Dr lardan
Bir odada kalan 10 kişilik hastalardan
Ssk kuyruğundan iflas etmiş ssk dan bahsediyorsun
Genel başkanına sor sana anlatsın o yılları
Şimdi 5.yıldızlı otel konforunda hastahaneler var öyle abartılı gibi bir yoğunlukta yok ki olması bu corona artlarinda gayet normal
İyiki ülkeyi siz yönetmiyorsunuz

İstemezük
İstemezük - 2 yıl Önce

Şehir hastanesi çok büyük ne gerek var diyordunuz ne oldu?Demekki sizin zihniyete kalsak kökten hapı yutmuştuk.Yahu hepiniz mi aynı olursunuz?Pişkinlikte sınır tanımıyorsunuz.


SIRADAKİ HABER

banner109