CHP Milletvekili Erol, Deprem Komisyonunu Elazığ’a Davet Etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak'ta meydana gelen depremde kent genelinde yaşanan sorunları ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla TBMM’de kurulan Deprem Araştırma Komisyonunu Elazığ’a davet etti.

CHP Milletvekili Erol, Deprem Komisyonunu Elazığ’a Davet Etti

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 24 Ocak'ta meydana gelen depremde kent genelinde yaşanan sorunları ve vatandaşların taleplerini dinlemek amacıyla TBMM’de kurulan Deprem Araştırma Komisyonunu Elazığ’a davet etti.

EROL: TAKDİRLERİNİZE SUNDUĞUMU İLETMEK İSTERİM

Erol, "Yüce Meclisimizin Elazığ’da yaşanan bu acı olay sonrasında varlığını yurttaşlarımıza hissettirmesi büyük önem taşımaktadır. Komisyonumuzun üyelerinin bölgeye yapacağı ziyaret, halk nezdinde moral, motivasyon, umut ve güven duygusu yaratmakla birlikte Devletimizin varlığını da yanlarında hissedeceklerdir. Elazığ’da heyetinizi görmekten büyük onur ve mutluluk duyacağız. Bu açıdan Komisyonunuzun Elazığ’da yerinde incelemelerde bulunmasını son derece değerli bulduğumu ve takdirlerinize sunduğumu iletmek isterim.” dedi.

EROL: DEVLETİMİZİN VARLIĞINI YANLARINDA HİSSETTİRECEKTİR

TBMM’de kurulan deprem komisyonunu Elazığ’a davet eden Erol, “Yüce Meclisimizin Elazığ’da yaşanan bu acı olay sonrasında varlığını yurttaşlarımıza hissettirmesi büyük önem taşımaktadır. 24 Ocak’ta meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki Elazığ depreminin hemen ardından devletimiz tüm olanaklarını seferber etmiş ve mağdur olan vatandaşlarımızın sonuna kadar yanında olmuştur. Bunun yanı sıra parti ayırt etmeksizin tüm parti yöneticileri ve genel başkanları Elazığ’a gelerek incelemelerde bulunmuş vatandaşlarla beraber olmuşlardır. Ancak depremin izleri şehrimizden yavaş yavaş silinmeye yüz tutarken depremde evleri ve işyerleri ağır hasar gören yüzlerce vatandaşımızın özellikler hak mağduriyetleri devam etmektedir. Binlerce vatandaşımız kış ayının yaklaşmasıyla beraber hala konteynerlerde yaşamlarını sürdürmeye devam etmektedirler. Deprem ve Corona virüs salgınıyla beraber insanlarımızın mağduriyetleri kat be kat artmaktadır. TBMM’de kurulmuş olan komisyonun üyelerinin bölgemize yapacağı ziyaret ve sorunlarına ilişkin çözümleri halk nezdinde moral, motivasyon, umut ve güven duygusu yaratmakla birlikte devletimizin varlığını yanlarında hissettirecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hursit
Hursit - 2 yıl Önce

GELSELER NOLUR? MILLETIN DERDINE CARE MI OLACAK EVLERI BERBAT ETTIKLERINE MI FAHIS FIYATLARINA MI KURA CEKME SACMALIGINA MI GEC TESLIMATLARINA MI BITEN YERLERIN BILMEM KIMIN KEYFINE TORENLE TESLIMINE MI....NEYI ARASTIRAcAKLAR

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 2 yıl Önce

Böyle bir Chp olurmu yahu?Gürsel Erol’u sen deprem komisyonuna alma git en alakasız adamları al. Onun için oyu hergün düşüyor. Şu anda yüzde onyedi yüzlerinde kızarmıyor

tuncay
tuncay - 2 yıl Önce

elazığa gelemezler sonra millet iş ister falan yada talepte bulunur , beyefendilerin başları ağrımasın sonra.

erdal kak
erdal kak - 2 yıl Önce

SAYİN VEKİLİM öncelikle bu düşünceniz için size çok teşekkür ederim..keşke gelseler,gelselerde bizlerin neler çektikğimizi ne sıkıntılar yaşadığımızı gözlemsel karar verip insanları ölüme terkedenlerin arkalarında bıraktıklarını birebir gözleriyle görseler çok çok iyi olacak amaaa neeerdeeeee gelmezlerki onlarda işin farkındalar ama bir umut işte inşaAllah gelirler bizlere bir umut olurlar (ORTA HASAR MAĞDURU)

Kasım
Kasım - 2 yıl Önce

Deprem komisyonu ne demek,neye gelecek,ne yapacak? Aman istemez,ne sen nede komisyon filan gerekmez,millet bir ay sonra evlerine göçecek,bunlar hala fitnelik peşinde.Bak yepyeni bir Karşıyaka mah.kuruldu,Hukumetimize sonsuz teşekkürler.Allah razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner109