CHP Milletvekilleri, Fethi Sekin’in Kabrini Ziyaret Etti

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile kente gelen CHP Milletvekilleri, kahraman Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret etti.

CHP Milletvekilleri, Fethi Sekin’in Kabrini Ziyaret Etti

Elazığ’a incelemelerde bulunmak üzere gelen CHP Milletvekillerinden Gürsel Erol, Sevda Erdan, Kamil Okyay Sındır, Vecdi Güngör, İlhami Özcan Aygun ve Serkan Topal Kahraman Şehit Fethi Sekin’i kabri başında ziyaret etti.

CHP heyeti daha sonra yapımı devam eden Fethi Sekin Külliyesi’nde incelemelerde bulundu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fethi Sekin için düzenlenen anma programına katıldığını belirterek, Şehitlerin külliye gibi yapılarda isimlerinin yaşatılmasının önemli olduğunu söyledi.

MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL: ŞEHİTLERİMİZİN ADINI BU TÜR BİNALARDA YAŞATILMASI ÇOK ANLAMLIDIR

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “ Ben her yıl Fethi Sekin’i anma gününde mutlaka burada oluyorum. En azından haftası içerisinde ziyaret ediyorum. Çünkü vatanımızın varlığı devletimizin bölünmez bütünlüğü milletimizin birliği için bu şehitlerimiz gerçekten gözlerini kırpmadan vatan, devlet, millet için gözünü kırpmadan şehit olanların her zaman saygıyla anılması lazım.

Şehitlerimizin adını bu tür binalarda yaşatılması çok anlamlıdır. Buraya gelen insanların şehidimizin yaşamı ile ilgili anılarıyla ilgili yaşamış olduğu sürecin görülmesiyle ilgili külliyenin yapılması gerçekten anlamlı.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 16:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Riza
Riza - 2 yıl Önce

F.Sekin i katleden kahpelerle kolkola olacaksın,sonra Şehide ne yüzle geleceksiniz.Insanda biraz haya olur.

Ferdi
Ferdi @Riza - 2 yıl Önce

evet insanda biraz haya olur görüyorumki sende yok.kim kol kola terörle arkadaşım ? kendi kendinize triplere giriyorsunuz ?

Riza
Riza - 2 yıl Önce

Ferdi,Daha dün chp nin Şehitkamil, Şişli Bld.yesi meclis üyesi 3 kişi meclisten azledildi,neden biliyor musun?Pkk./kck terör örgütü üyesi ve finansal yardımdan vede başlarının dışarı çıkmasını kim istiyorsa işte onlar kolkoladir,anladın.

taha
taha @Riza - 2 yıl Önce

şimdi baktım tahliye edilmiş : https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/chpli-meclis-uyesi-avukat-adnan-erol-tahliye-oldu-1804447

ne demek istiyorsun şimdi rıza? bu olayla elazığa gelen chp vekillerinin ne ilgisi var?

Bay
Bay - 2 yıl Önce

Terörün en iyi dostları gitmiş şehidimizi ziyaret ediyorlar.yuh size yuh

SeuL
SeuL @Bay - 2 yıl Önce

kendinizden olmayan herkes terörist,herkes hain,herkes dinsiz imansız.siz gerçekten iyi değilsiniz.yandaş medya izleye izleye doğruyu yanlışı ayırt etmeyi bırak gördüklerinizin ayrımını dahi yapamıyorsunuz. yazık size

eser
eser - 2 yıl Önce

Rıza kardeşim doğru sölüyor. Tebrikler

SIRADAKİ HABER

banner109