CHP, “Sahipsiz Değilsin Elazığ” Pankartı Açtı

CHP İl Teşkilatı, ordu evi civarındaki yıkım çalışmalarının olduğunu alanda  “Sahipsiz Değilsin Elazığ” pankartı açtı.

CHP, “Sahipsiz Değilsin Elazığ” Pankartı Açtı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Zeki Kaplan, teşkilat üyeleri şehrin sorunlarında dikkat çekmek amacıyla orduevi civarında yıkım çalışmalarının devam ettiği alanda “Sahipsiz Değilsin Elazığ” pankartı açtı.

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, meydana gelen deprem sonrasında vatandaşların mağdur edildiğini iddia etti. Yapılan konutların da maliyetinin açıklanmasını isteyen Kaplan, kamuoyunun bilgilendirilmesini istedi.

Kaplan, Elazığ’ın sahibinin CHP olduğunu da belirterek, 23 CHP’li milletvekilinin de Elazığ’a gelerek sorunları yerinde tespit edeceğini anımsattı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Bre zavallı,kendine sahip misin ki başka yerlere sahip olacaksın.Bi kere bizler Türk ve Müslümanız Elhamdülillah,Sahib'imiz Allah'tir.Bunu iyi kafanıza sokun biiiiir.
İkincisi sizler hep kölelik düzeninin devamı olduğunuz için,hürriyet, bağımsızlık sizlere bol gelir.Anadolu insanı Ankara'ya gittim mi,Ulus ve Kızılay semtine bile sokulmuyordu,Beyler, Ağalar milletvekili, paşa,vali,CHP il başkanı tepeden inme yapılıyordu.İlk önce bunları bı öğrenin,kendinize sahip çıkın,haddinize de bilin.Bak ,bu köşelere yorum yapan E.Gülbay Meslekdasim kaliteli bir insandır,gidin bazı şeyleri öğrenin,öyle politika yapın.İdeolijik altyapınızın mihrabı yıkıldı,şimdi Amerikan işgali altından kurtulmaya ve ilkönce kendiniz olmaya bakın.Sahip miş Peh.

Emir
Emir @Kürşat - 2 yıl Önce

CHP mi Amerikancı? :) Ağzınızda Allah kitap, dilinizde yalan. Gördüklerinizin muhakemesini bile yapamıyorsunuz.

Burçin
Burçin @Kürşat - 2 yıl Önce

Ben hanım değilim, beyim. Ezberlediğiniz birkaç yalan yanlış argümanı tekrarlayıp duruyorsunuz. Söylediğin her şey saçmalıktan ibaret. Hiçbir gerçeklik payı yok. Araştırmayan, sorgulamayan, düşünmeyen, eleştirel yaklaşmayan, tarihten haberi olmayan, kendine benzeyen insanlara anlat sen bunları.

Burçin
Burçin @Kürşat - 2 yıl Önce

Acilen A Haber izlemeyi bırakmalısın.

gakgo
gakgo - 2 yıl Önce

aynen chp kardeş elazığ sahipsiz değil yap bi heykel de göster kendini

Kürşatın Amcası
Kürşatın Amcası @gakgo - 2 yıl Önce

KEKO coşmusun gine,

Elaziz
Elaziz - 2 yıl Önce

CEHAPE önce kendi mazisiyle yüzleşsin bu ülkede

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 2 yıl Önce

Adam doğru konuşuyor ama etrafında kimse yok. Çünki partiyi akraba arkadaş ahbab çavuş partisi yapıp kimseyi kaydetmediler. Kılıçdaroğluda aynı. Liyakata asla önem vermiyorlar. Ondan sonrada yüzde yirmiikiyi geçemiyorlar. Yeter artık bırakın gidin şu partiyi

Gakko
Gakko - 2 yıl Önce

Ula Zeko sen önce kendine sahip çık.

gakgo
gakgo @Gakko - 2 yıl Önce

lan kürşat amcası millete keko diyip durma ergen şey

Kürşatın Amcası
Kürşatın Amcası @Gakko - 2 yıl Önce

Eferim lo Keko lo keko ne hoş adamsan

Hursit
Hursit - 2 yıl Önce

Elazig a yapilan yardimlar hicbir yete yapilmamistir.Elazig koy idi .Ak parti oncesi saglik sanayi buzdolabi camasir makinasi bilmrzdi.Nankor olmayin Bingol u gectiniz.Kurum mudurlukleri burada.Sahipleriniz calisiyor daha nolsun.

Kürşat
Kürşat - 2 yıl Önce

Burcin hanım,memlekette siyah beyaz TV.yokken biz üniversite okuyorduk evladım,a haber de nedir,evladım.Babana sor.

Bir garip
Bir garip - 2 yıl Önce

Kenan evren o siyah beyaz Tv den darbe yaptığını açıkladı renkli olmasına gerek kalmadı, sen tv siyah beyazken üniversite okumuşsun Einstain sen değil Tv bile yokken teoremler üretmiş ama Allah’ ı bulamamış neye yarar teoremi. Demem o ki İster Türk-Kürt-Müslüman ol ister başka bir şey ister üniversite oku ister okuma önemli olan doğruları görebilecek kadar aklının olması ve o aklının düşündüğü gerçekleri diline dökebilecek kadar vicdanlı olman. A haber dinlemekte kimseyi kötü veya iyi yapmaz. Bu ülkede ve hatta dünya da tüm insanlar eşittir. Ve özellikle bizim ülkemizde o kadar akıllı ve vicdanlı insanlar var ki hangi partiye oy verdiğinin hiç bir önemi yok her patiye oy veren iyi insanlar var. Çıkarın at gözlüklerinizi ve her insanı eşit görün. Allah ‘ında gördüğü gibi. Yoksa siz O’ndan büyük müsünüz?


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109