CHP’li Öztunç’un Sözlerine Elazığ’dan Tepki Yağdı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un Elazığ’da yaptığı açıklama büyük tepki topladı. AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Tolga Ağar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, sosyal medya hesaplarından Öztunç’a cevap vererek tepki gösterdiler. Öte yandan Öztunç’a karşı Twitter’da açılan “HaddiniBil” etiketi Türkiye gündemine girdi.

CHP’li Öztunç’un Sözlerine Elazığ’dan Tepki Yağdı!

CHP heyetiyle birlikte Elazığ’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç’un yaptığı açıklamalar tepki topladı.

Çeşitli gezi ve incelemelerde bulunan CHP’li heyet daha sonra parti aracına çıkarak açıklama yaptı.

ALİ ÖZTUNÇ: BUNLARI UYARMAK İÇİN KULAKLARINI ÇEKMEK İÇİN BUGÜN BURADAYIZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, “Yardım kolisi tam geliyor mu? Gelmiyor. Gelenin içinde de çoğunlukla biliyorum zamanı tarihi geçmiş ürünler var öyle değil mi? Hak mı böyle bir hak olur mu? Bunun için mi var devlet? Hepiniz, çoğunuz büyük bir çoğunluğunuz büyük bir kısmınız gittiniz AK Parti'ye oy verdiniz bunun için mi oy verdiniz? Hayır! Bunları uyarmak için kulaklarını çekmek için bugün buradayız. Başka bir derdimiz yok” dedi.

İL YÖNETİCİLERİNDEN TEPKİ

Genel Başkan Yardımcısı Öztunç’un bu açıklamaları büyük tepki topladı. AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Genel Başkan Yardımcısı Öztunç’un bu sözlerini sosyal medya hesapları üzerinden eleştirdi.

TWİTTER’DA TÜRKİYE GÜNDEMİNE GİRDİ

Twitter’da “HaddiniBil” etiketiyle yapılan paylaşımlar Türkiye’nin gündemine oturdu. Milletvekilleri ve Belediye Başkanının yaptığı paylaşımlara vatandaşlar da destek verdi. “HaddiniBil” etiketi Twitter’da Türkiye gündemine girdi.

BULUT: BİZ BURADAYIZ

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Sn. Vekil @Ali_Oztunc Elazığ had bildirme yeri değil. Had bilme yeridir. Hiç kimse Elazığlıların kulağını çekmeye cüret edemez. Önce haddinizi bileceksiniz. Biz burdayız buyurun bir deneyin de görelim. #HaddiniBil” dedi.

BALIK: İTTİFAK ORTAKLARINIZIN KULAĞINI ÇEKİN

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Siz önce teşkilatlarınızdaki tacizcilerinizin, tecavüzcülerinizin, terörist cenazelerine katılan vekillerinizin, deprem bölgesine kayak takımları ile gelen belediye başkanınızın, sırtını hain terör örgütü PKK'ya dayayan ittifak ortaklarınızın kulağını çekin!” ifadelerini kullandı.

AĞAR: ZAHMET ETMEYİN BEN GELEYİM DENEYİN KULAĞIMI ÇEKMEYİ

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “Elazığ’dayım nerdeyseniz siz misafirsiniz zahmet etmeyin ben geleyim deneyin kulağımı çekmeyi bir senedir bu şehirde devlet millet el ele çalışanlar hastalıklarını saklamaya çalışarak evleri yetiştirmeye çalışıyor zor günde gelmedin şimdi bugün bu ne terbiyesizlik” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞLININ KULAĞINI ÇEKMEK KİMSENİN HADDİNE DEĞİL

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise “Sn. @Ali_Oztunc, Elazığ halkı merttir, yiğittir. Yapılan iyilikleri asla unutmaz, hele ki zor zamanında dağ gibi arkasında duran devletinin ve kendi evlatlarının kulağını başkasına çektirmez. Elazığlının kulağını çekmek kimsenin haddine değil... #HaddiniBil” paylaşımını yaptı.

YILDIRIM: ELAZIĞ'DA OLDUĞUNU UNUTMA

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Halkın sesine kulak vermiyorsunuz, bizleri kulak çekmekle tehdit ediyorsunuz. Seçimlerde kimlere destek verdiğinizi, kimlerin sizin kulağınızı çektiğini bizler çok iyi biliyoruz.Elazığ'da olduğunu unutma #HaddiniBil” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Xyz
Xyz - 4 ay Önce

Güzel taktik valla , adam milet vekillerine idarecilere laf söylemiş. Sanki elazığlılara laf söylenmiş gibi lanse ediliyor. Bir elazığlı olarak ben hiç üstüme alınmadım , okuyan 5-10 arkadaş ta elazığlılara söylenen bişey yok . Abiyane tabirle elazığlılar adına hesap sorma var dendi. Bi algk çalışması yapılmış bence elazığlıya kimse laf söyleyemez denilerek. Olayı herkese yayalım milet arkamıza geçsin hesabı.

hüseyin
hüseyin @Xyz - 4 ay Önce

beyler bayanlar...muhalefet demek tuttuğunu koparmaktır. söyledikleri az bile ancakkkkkkkkkkkkkk dertleri tribünlere oynamak. 5 vekilinden birbirinden farkı yok. çünkü bize faydaları yok

uğur
uğur @Xyz - 4 ay Önce

hiç güleceğim yoktu gerçekten :)))))) kendi kendilerini rezil etmişler.adamlar elazığlıların yanında olmak için gelmis elazığlılara bişey dedikleri yok. algıya bakın..herkesi bu algınızı anlamayacak kadar salak sanıyorsunuz herhalde ? medyası da vekilleri de şaşırmış chp heyetini karşılarında görünce :)))))

Abdullahpaşalı
Abdullahpaşalı @Xyz - 4 ay Önce

Yüzsüze tükürmüșler Yarabbi şükür demiş. Kendi yüzsüzlüklerini millete mal ediyorlar. Gürsel Bey'in sonuna kadar arkasındayız. Eski devran yok artık gerekirse her partiden vekil çıkmalı. Belediye Başkanı hariç hükümetin umrumda değil Elazığ. Tüm araziler gitti daha nasıl vurgun vururuz derdindeler

Levent
Levent @Xyz - 4 ay Önce

Doğrudan yana, karakter sahibi, dürüst insan kendine şunu der: "Yahu, şimdi CHP heyetinin yaptığı açıklamayı okudum. Bir de AKP milletvekillerinin yaptığı bu açıklamayı okudum. CHP heyeti memleketimize gelmiş, memleketimizin sorunlarını yerinde incelemeye gelmiş. Elazığ'a sahip çıkmaya gelmiş. Elazığlılara bir şey dememiş. Elazığ'a sahip çıkmayan ve çalışmayan milletvekillerine demiş. Doğru da demiş. AKP milletvekilleri de sanki Elazığlılara söylenmiş gibi göstermiş. Bu tamamen bir algıdır!"

Ama bazıları ne yapıyor? Yorumlara bakınca görebilirsiniz. Siz gerçekten hak ettiğiniz şekilde yönetiliyorsunuz.

arif
arif @Xyz - 4 ay Önce

ortada bir yanlış var ama bu yanlışı savunacak,hatta tuttukları partinin her yanlışını savunacak,her yanlışını doğrulama gibi bir vazife üstlenmiş kraldan çok kralcı bir kitle var.kendi oy verdikleri adam elazığlılara neler dedi,onu bile savundular..memlekete gelip kendisinin hakkını memleketin hakkını savunacak insanlar bir farkındalık oluşturmuş,sorunları dile getirmiş ama bu kraldan çok kralcı kitle kalkıp adamlara hakaret ediyor.yorumlarda bir kaçını görebiliyorsunuz. bu kitle acayip bir kitle.söylenen laf elazığlılara bile söylenmemiş ama bunun ayrımını yapamıyor değiller bilerek yapmıyorlar. çünkü kralcılar ! Sayın Gürsel Erola ve beraberindeki CHP heyetine memleketimize hoşgeldin diyor,sorunlarımızla ilgilendikleri için teşekkür ediyorum..

Pancarcı Ramazan
Pancarcı Ramazan @Xyz - 4 ay Önce

Gakgoşların derti çoğtur gardaş. Bir yandan sürekli deprem, her yer yıkık dökük virane olmuş. Kiralar artmış. Hayat zor. Geçim zor. İş yok. Bir yandan da hastalık Allah yardım etsin. Hemşehrilerime. Çok zor günler geçiyoruz. Gürsel EROLA selam olsun. Vekilleri İYİKİ getirmiş. Görsünler Elazığın durumunu.

Ğırğırikli Kuşçu Mito
Ğırğırikli Kuşçu Mito @Xyz - 4 ay Önce

EywAllah sağolasın Gardaşım. Ellerin dert görmesin. Yaşasın Gürsel başkan...

23
23 @Xyz - 4 ay Önce

AĞZINA SAĞLIK GAKGOM. EYİ OLİ BUNLARA OHHHHH OHHHHHH. KORKMUŞLAR KULAKLARI ÇEKİLECEK DİYE OHHHHH OHHHHHH. GEÇTİ ARTIK O GÜNLER OHHHHH OHHHHHH.

Gakgo
Gakgo - 4 ay Önce

Gürsel bey adeta Elazığ a çıkarma yaptı

Karşıyaka city
Karşıyaka city @Gakgo - 4 ay Önce

Gürsel Başkanım İYİKİ VARSINIZ....

Ben akpartiliyim
Ben akpartiliyim - 4 ay Önce

Ben ak partiliyim keşke 30 millet vekili ak partiden geleydi. Bakın Gürsel bey getirdi sizi tebrik ediyorum Elazığ sevdalısı

Savaş
Savaş - 4 ay Önce

HİZMETTE ORTALIKLARDA GÖRÜNMEYENLER (ŞAHİN BAŞKAN HARİÇ )LAF SÖZ YETİŞTİRMEDE YİNE ORTAYA ÇIKTILAR ...SOĞUK KIŞ GÜNÜ MİLLET KONTEYNIRLARDA DONARKEN TİR TİR TİTRERKEN KİMİN UMURUNDA ???AFET BÖLGESİ İÇİN RET OYU VERENLERİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ DA !!!SEN RAHAT OL ELAZIĞIM BUNLARA İLK SEÇİMDE GEREKENİ YAPACAKSIN...

emre
emre @Savaş - 4 ay Önce

hahaha adamlar kendilerine söylenen cümleyi sanki elazığlılara söylenmiş gibi lanse ediyor.bakın işinize yahu. yirmi yıldır ülkeyi siz yönetiyorsunuz bırakın bu işleri. köy olmuş memleket.yurttaş evine ekmeyi zor götürüyor.yumurtaya %130 zam gelmiş.haddinizi asıl siz bilin,siz elazığda olduğuınuzu unutmayın.sizin mesai arkadaşınız elazığlılara "covid 19 testi yaptırsınlar dedi " . haberide şurada : https://www.elazigsonhaber.com/gundem/milletvekili-demirbagin-aciklamalari-gundem-oldu-h70262.html

adamlar toplanmış gelmiş memleketimizin sorunlarını görmeye incelemeye mecliste gündem oluşturmaya gelmişler.siz ne yapıyorsunuz ??

Bozo23
Bozo23 - 4 ay Önce

Adamlar doğru demiş. Kusura bakmayın iktidar 19 yıldır basimizdalar. Bir kilo mandalina olmuş 5 TL. Ali Baba ve 4 Haramisi mamaları kesilecek diye tutusmuslar. Kendileride toplayıp gelelerdi. Tutanmi vardı. Garibana şükür etmeyi öğretip kendileri mal varlıklarına mal katarlar.

Gamze
Gamze - 4 ay Önce

Klasik ak taktiği şu milletvekilleri elazığ için ne yapmış acaba paranızı alın saltanat sürün ohh mis sonra biri size haklıyı konuşunca aman efendim millette laf ettiler arkadaş sizin vekiliniz değilmiydi elazığa kansız diyen ona haddi hukuku bildirdinizmi hepinizden sorsun Allah insanlar artık üç kuruşun hesabını yapar oldu siz gibiler ise milletin sırtından rant sağlayın adam çıkıyor ekmek alacak param yok diyor cvp abartmayın oluyor üni mezunları çöp topluyor lise mezunu Bi bekçi Bi mühendisle aynı maaşı alıyor 3 ay önce 40 TL olan sıvı yağı 80 TL olmuş Allah aşkına siz alışverişde market market dolaşıp 2 lira düşük olsun hesabı yaptınızmı depremzedeler konteynrda ne hallerde Bi gdip soralım yada çok rahat salar yer değiştirelim siz orda yaşayın onlarda sizin bulunduğunuz yerlerde

asım
asım - 4 ay Önce

girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep,
dediler ilim geride, illa edep illa edep.

Ali Gider
Ali Gider - 4 ay Önce

Ak partililer eksikleri ortaya çıkmasın diye algı yapıp kendi rezilliklerini örtmeye çalışıyorlar. CHP’liler gelene kadar ortalıkta görünmüyorsunuz ne oldu açıklarınız ortaya mı çıktı


SIRADAKİ HABER

banner103