Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1 Yılda Elazığ’ı İhya Ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Kongrede “Elazığ’da tüm milletimize hitap edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “1 yılda Elazığ’ı ihya ettik. Bugün konuk teslim töreni için Elâzığ’a geçiyorum” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 1 Yılda Elazığ’ı İhya Ettik

AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl kongreleri gerçekleştirildi.

Elazığ ziyaretin öncesinde gerçekleştirilen kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemi ile katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ’a da değinerek 1 yıl içerisinde Elazığ’ı ihya ettiklerini açıkladı.

ERDOĞAN: 1 YILDA ELAZIĞ’I İHYA ETTİK

3 ilde gerçekleştirilen kongrede Elazığ ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bir yıl önce Depremi hatırlıyorsunuz bu depremde ölen kardeşlerimiz vardı. 1 yılda Elazığ’ı ihya ettik. Bugün konut teslim töreni için Elâzığ’a geçiyorum. Bununla birlikte Ak Parti iktidarını şuanda ki hükumetimizin işinde sabit kalem olduğunu ve işlerini süratle yerine getirdiğini, kimseyi aç açık bırakmadığını bununla ispat ettik. Biraz sonra Elâzığ’dan tüm milletimize hitap edeceğiz. İstanbul’dan Elazığ’a yolcuyuz ve Elazığ’dan da inşallah tüm milletimle kucaklaşacağız. Hepinize İstanbul’dan en kalbi duygularımla selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 15:12
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaw he he
Yaw he he - 4 ay Önce

Valla ihya olmuş bir Elazığ göremiyorum.

Yusuf
Yusuf - 4 ay Önce

Meğerse Elazığ ülkenin en müreffeh ili olmuş bizim haberimiz yokmuş!!,,,

Kk
Kk - 4 ay Önce

VAllahi o zaman ben Elazığ’da değil başka bit Elazığ’da yaşiyorum ihya derken kesin sana yanliş bilgi aktarılıyor

elazığlı
elazığlı - 4 ay Önce

EVETTTTTT ELAZIĞ UÇUYOR......!

İhya olanlar belli
İhya olanlar belli - 4 ay Önce

İhya olanlar belli inşaat firmaları yandaş müteahhit ler
Üyeler benim anlamadığım bir şey var havadan çok mu güzel duruyor Elazığ bu haliyle ihya nasıl oldu esnafı krediler ile borçlandı işsizlik bir de salgın olunca arttı bir yatırım yok vekiller kansız diyor millete bir tanesi arsa al al artık yer kalmadı diğerinin nerede olduğu meçhul yani nasıl ihya olduk anlatamam

Faruk Gül
Faruk Gül - 4 ay Önce

nasiiiiiii

Gülay Çelik
Gülay Çelik - 4 ay Önce

Af BUYUR

Derinler
Derinler - 4 ay Önce

Zaza Tv acmayip asla ve pkk ile trt kürdide bizleri zorla bop projesi yani büyük israyil büyük ermenistan projesi icin bizleri zorla kürtlestirmenide unutmayacagiz pabucumun müslüman taklidi yapip takkesinin altinda yahudi kipasi tasiyan asrin lideri.

Bunu bir yere yaz!


SIRADAKİ HABER

banner103