Cumhurbaşkanı Erdoğan: Aşılanmış Olsak da Önlemlere Riayet Edelim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir hafta önce başladığımız aşılamada bir milyon sayısını geçti. Bu zorlu süreci beraber aşacağımıza inanıyorum. Aşılanmış olsak da olmasak da önlemlere riayet edelim." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Aşılanmış Olsak da Önlemlere Riayet Edelim

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Sakarya, Yalova, Kırklareli, Edirne, Çanakkale il kongrelerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden canlı bağlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çok partili siyasi hayatla birlikte, ellerinden kayıp giden tek parti faşizmine hala özlem duyanların olduğunu biliyoruz. Milletten demokrasinin kurallarıyla alamadıkları yetkinin, gaspla kendilerine takdimini bekleyenler kusura bakmasınlar, daha çok beklerler. Yalan ve iftira üzerine kurulu anlamsız polemiklerle ülkenin vaktini, milletin enerjisini heba edenlere elbette eyvallahımız olmayacaktır” dedi.

ERDOĞAN: ASLA ZORLAMA YOK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bir hafta önce başladığımız aşılamada bir milyon sayısını geçti. Bu zorlu süreci beraber aşacağımıza inanıyorum. Aşılanmış olsak da olmasak da önlemlere riayet edelim. Asla zorlama yok, her şey öz güven ve kendi şahsi tasarrufuna dayalı” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103