Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ Depremiyle İlgili Konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda Elazığ depremi ile ilgili konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu sıkıntılı dönemde milletimizin yanında olmak bizim en büyük görevimizdir” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ Depremiyle İlgili Konuştu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda Elazığ depremi ile ilgili konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen hafta gerçekleştirilen grup toplantısında Elazığ ve Malatya depremlerinden etkilenen vatandaşlar için bir yardım kampanyası başlattıklarını hatırlatarak, şu ana kadar bu kampanya hesabında yaklaşık 1 milyon lira yardım toplandığını kaydetti.

ERDOĞAN: TÜM VATANDAŞLARIMIZI BU HESABA KATKIDA BULUNMAYA DAVET EDİYORUM

Kampanyayı il, ilçe, belde teşkilatları, belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyelerini kapsayacak şekilde genişlettiklerini söyleyen Erdoğan, “Ziraat Katılım Kızılay şubesinde AK Parti adına açılan yardım hesap numaramız şu anda ekranda gözükmektedir. Ayrıca bu hesap numarası tüm milletvekillerimize ve teşkilatlarımıza mesajla da gönderilmiştir. Teşkilat mensuplarımızı ve tüm vatandaşlarımızı bu hesaba katkıda bulunmaya davet ediyorum. Bu sıkıntılı dönemde milletimizin yanında olmak bizim en büyük görevimizdir” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7