Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Asgari Ücret Açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Asgari ücreti en kısa sürece açıklayacağız. Çok büyük bir artış olacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Asgari Ücret Açıklaması!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının çıkışında asgari ücretle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Asgari ücretle ilgili çalışmalarımız sürüyor. En kısa zamanda açıklanacak. Asgari ücrete şuana kadar olmuşun çok çok fevkinde bir artış yapacağız" dedi.

3600 EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

3600 ek göstergeye ilişkin soruyu ya yanıtlayan Erdoğan, "3600 ek gösterge de olacak. Şu anda bütün çalışmaları yapılıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkez Bankası'nın piyasaya müdahalesine ilişkin 'Merkez Bankası'nın yasasında olan bir şey. Hakkı var. Gerekli olduğu zaman Merkez Bankası bu tür müdahaleleri yapar' dedi.

"İZİN VERMEYECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüksek zammın istihdam kaybına yola açabileceği iddialarına "Niye hep endişe üzerinden konuşuyorsunuz. Bu noktada toplumun yanlış yönlendirilmesine izin vermeyeceğiz" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 14:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elâzığ 23
Elâzığ 23 - 2 ay Önce

Kesin 5.000 TL diyecek ahahaahah yine milletin aklı ile dalga geçiyor 300 yada 500/verecek al size maaas diyecek bizde sandıkta al sana oy diyecez her defasında bize itekleyen onlar olmasın bir defa da biz halk olarak itekleyelim

Para para para  varlığı bir dert yokluğu yara
Para para para varlığı bir dert yokluğu yara - 2 ay Önce

Ne kadaaa olcekk sinci meragg ettum kesin bı 100 liracuk goya wah wah

Çok Böyük artış..
Çok Böyük artış.. - 2 ay Önce

Asgari ücret an az 5 Tl olmalıdır. Aşağısı kurtarmaz. Başkan Erdoğanın şanına da yakışmaz...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109