Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Elazığ Paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Elazığ ziyaretinin ardından şehirden ayrılması sonrasında sosyal medya hesabında Elazığ ile ilgili paylaşım yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Elazığ Paylaşımı

Elazığ’da deprem sonrası yapılan konutların anahtar teslimini gerçekleştirip, ziyaretleri sonrası kentten ayrılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

ERDOĞAN: ELAZIĞLI KARDEŞLERİMİZ VE TÜM MİLLETİMİZ BİZLERE DESTEK OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Telegram'dan yaptığı paylaşımda, ”Bir yıl önce hüzünlüydük, dertliydik. Burada gözyaşı vardı. İşte o gün o gözyaşlarını bir an evvel dindirmek için hemen işe koyulduk; gece demedik, gündüz demedik. O gün Elazığ'a bir söz verdik. Elazığ'a bunun çok daha iyisini yapacağız dedik. Elazığlı kardeşlerimiz ve tüm milletimiz bizlere destek oldu, güç verdi” dedi.

ERDOĞAN: BİZ SİZE HİZMETKARIZ

Erdoğan, paylaşımının devamında ise, ”Ve 1 yıl sonra ortaya işte böyle bir manzara çıktı. Gakkoşlara yakışan, milletimize layık konutlar yapıldı. 20 bin konutun 8 binini kardeşlerimize teslim ettik. Okullarıyla, camileriyle, parklarıyla vatandaşlarımıza mutlu bir yaşam alanı hazırlamak nasip oldu. Hamdolsun. Kıymetli kardeşim, biz sizin mutluluğunuzla mutluyuz. Biz size hizmetkarız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaza
Zaza - 4 ay Önce

Ben Cumhurbaşkanı ndan faiş fiyatlara verilen ev kiralarını kontrol edebilmek için yetkililerin çalışmasını isterdim

Kiralar Ucuz
Kiralar Ucuz @Zaza - 4 ay Önce

İlk aylarda yükseldi ancak şimdi gayet makul, hatta bu haliyle bile çoğu şehirden ucuz, Elazığ da kiralar ucuzdur. Pahalı diyen başka memleket görmemiş demektir.

SIRADAKİ HABER

banner103