Cumhurbaşkanı'nın, AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım'dan İsteği Ne Oldu?

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kanal Fırat televizyonunda yayınlanan “7. Gün” programının canlı yayın konuğu oldu. Başkan Yıldırım, canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisinden ne istediğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı'nın, AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım'dan İsteği Ne Oldu?

Geçtiğimiz gün AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevine getirilen Şerafettin Yıldırım, Kanal Fırat televizyonunda yayınlanan Alper Cevher’in hazırlayıp sunduğu “7. Gün” programının canlı yayın konuğu oldu.

Elazığ ve ülke gündemiyle ilgili değerlendirmelerin yapıldığı programda İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, göreve gelmesi sürecinde kendisine destek olan isimlere tek tek teşekkür etti.

İl Başkanını belirlemek üzere Elazığ’dan 3 isim Ankara’ya çağrılmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ’dan giden 3 isimle görüşten sonra İl Başkanlığı görevini Şerafettin Yıldırım’a tevdi etti. Bu görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Şerafettin Yıldırım’dan bir de isteği oldu.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ‘ÖMERLERİ BUL GETİR’ DEDİ”

O isteği anlatan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım; “Bizim yönetimiz anlayışımızla ilgili şahsımdan istediği şuydu. ‘İyi bir yönetim ve Ömerleri bul getir’ dedi. Ben kendisine bir şey sormadan ‘biz Elazığ’a geleceğiz ve Elazığ için daha söyleyeceğimiz şeyler var’ dedi” ifadelerini kullandı.

“İNTERNET SİTEMİZDEN BİR BAŞVURU PAYLAŞIMI YAPILACAK”

Yönetimini belirleme süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Yönetim konusunda biraz iddialıyız. Yeni bir süreç başlatıyoruz. Bu süreçte yönetime girmek arzusunda olan, talebi olan arkadaşlarımızın gerek daha önce yönetimde yer almış olabilir. Gerek yer almamış olabilir. Herkese açık bir şekilde, bizim vizyonumuza, düşüncelerimize, duruşumuza uygun; kendileri eğer içlerine sindire biliyorlarsa talepleri alacağız. Pazartesi veya Salı’dan itibaren internet sitemizden bir başvuru paylaşımı yapılacak. Yönetimde görev almak isteyen arkadaşlarımızın buradan başvuru yapmasını isteyeceğiz. İkinci bir yöntemimiz daha var. Parti binamızda bilgi işlemdeki arkadaşımıza dilekçe ile başvura bilirler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 21:16
banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şehrin sahibi
Şehrin sahibi - 3 hafta Önce

Ziver holding paçayı yırttı.

Hhhh
Hhhh @Şehrin sahibi - 3 hafta Önce

Hjhb ne alaka olduğunuda bi zahmet araştır sen bul görürsün ne alaka olduğunu

HJHB
HJHB @Şehrin sahibi - 3 hafta Önce

NE ALAKA

Adil Bayrak
Adil Bayrak - 3 hafta Önce

İl kongre delege listesinde 4 ŞERİFOĞULLARI var. Yani tüm aile yazılmış.ALİ ŞERİFOĞULLARIŞAHİN ŞERİFOĞULLARI KORKUT ŞERİFOĞULLARI MUSTAFA ŞERİFOĞULLARI AYRICA 200 üzerinde kendi adamlarıHani şehirde bütünlük sağlanacaktı.

Yaw he he
Yaw he he - 3 hafta Önce

Cumhurbaşkanı gelecek mis işi gücü yok sizin için gelecek biz de yedik bu avutma siyaseti Elazığ'ı kandırmaya başka yerden başla bence yok cumhurbaşkani gelecem dedi biz de yaw he he

Tekın Yılmaz
Tekın Yılmaz - 3 hafta Önce

Vayki haberi uzattın moderatör nerdese adam boşalacak ver kısaca haberi bizde anlayalim saçma sapan haber yapıyorsun

Nt 23
Nt 23 - 3 hafta Önce

Ankara dan Elâzığ a döndüğünde havaalaninda seni karşılayanlarla çekilmiş bir fotoğraf vardı. Bütün Ömer ler etrafını sarmıştı. Gerçekten onlarla yVayyyy Elazığ in haline

Alp
Alp - 3 hafta Önce

Yaw ,denen dangoz,gelip gelmeyeceğini sana bana mı soracak.7 düvele karşı tam bağımsızlık mücadelesi veren bir Devlet Başkanı neyi ne zaman yapacagi kendi takdirlerindedir.Haddini bil, akıllı ol.

Türker
Türker @Alp - 3 hafta Önce

Dedi ve A Haber izlemeye devam etti...

Had bildirmek
Had bildirmek @Alp - 3 hafta Önce

Hayırdır had bildirmek sana mı düştü. Belli ki siyasetten çıkarın fazla kredi falan çıktı heralde ya da tuzun kuruda belki bir yerlere girmek için söz aldın. Unutmayın çıkarı için yapılan haksızlıkları görmezden gelenler birgün aynı haksızlığa uğrarlar. Cumhurbaşkanı gelir ya da gelmez ağzından böyle bir söz çıktımı il başkanı insanları kandırmak memleketi susturmak için konuşuyor. Memlekete kan testi yaptır diyen ihanet içinde diyen vekile ses çıkarın önce

Hayırdır
Hayırdır @Alp - 3 hafta Önce

Sanami haber etti cumhurbaskani lafını bul konuş önce bu kadar yapılmayani görecek kadar kör olmuşsan yapacak birşey yok kaldı ki il başkanına söylediğim laflardan sanane sıkıyorsa Zülfü Demirbağ elazığ'a kansız dedi ses cikartsaydin ya yalaka hangi kurumda hizmetli oldun acaba ön iliklemekten öteye geçemez siniz siz

Bbbh
Bbbh - 3 hafta Önce

Sana Metin bulut yanlız destek oldu oda kirli işlerinin muhasebecisisin diye

Gerçek
Gerçek - 3 hafta Önce

Ömerleri bul getir demiş..Ağzımı bozmak istemiyorum şimdi..Bunların ne olduklarını çok iyi biliyorum ama neyse..


SIRADAKİ HABER

banner7