"Daha kalkınmış bir Elazığ hedefliyoruz"

Alatarla Köyü muhtarı davet etti, Vali Murat Zorluoğlu daveti geri çevirmedi. Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Alatarla Köyü ile Kaplıkaya Ebil Mezrasında incelemelerde bulundu ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

"Daha kalkınmış bir Elazığ hedefliyoruz"

Muhtarlarla geçtiğimiz gün yapılan toplantıda Alatarla Köyü Muhtarı Raşit Günay’ın daveti üzerine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu ile birlikte bu köye giden Vali Murat Zorluoğlu, önce Kaplıkaya Ebil Mezrasında incelemelerde bulundu, Köyün Ziyaret Defterini imzaladı ve vatandaşların taleplerini dinledi.

Daha sonra Alatarla Köyüne geçen Vali Zorluoğlu burada Alatarla Köyü Muhtarı Raşit Günay ve köy sakinleri tarafından karşılandı.

Köylülerin içme suyu, köy altyapısı ve yol gibi konulardaki taleplerini dinleyen Vali Zorluoğlu, köylülerle de bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Vali Zorluoğlu, Elazığ’ın kalkınmasını bir bütün olarak ele aldıklarını ve köylerin, mezraların da temel altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarının giderilerek daha kalkınmış ve müreffeh bir Elazığ hedeflediklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103