Demirbağ: Elazığ Bütün Şehir Yasasına Dahil Edilecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, önümüzdeki dönem seçimden önce yasalaşacak bütün şehir yasasında Elazığ’ında yerini alacağını söyledi. Şehir genelinde ziyaretlerini sürdüren Demirbağ, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda konuştu.

Demirbağ: Elazığ Bütün Şehir Yasasına Dahil Edilecek

Seçim bölgesi Elazığ’da bulunan AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, ziyaretlerine DSİ 9. Bölge Müdürlüğü ile devam etti.

DSİ 9. Bölge Müdürlüğü görevine yeni başlayan Mahmut Dündar ile bir araya gelen Demirbağ, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Demirbağ anı defterini imzaladı.

Daha sonra Fırat Üniversitesi Rektörlüğü görevine başlayan Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı ziyaret eden Demirbağ, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Demirbağ, Rektör Prof.Dr. Göktaş’dan Fırat Üniversitesi Hastanesi pandemi ünitesi ile ilgili bilgi aldı.

Elazığ’daki temaslarında muhtarlarla bir araya da gelen Milletvekili Zülfü Demirbağ bu kez; Meşeli, Salkaya, Aydıncık,Çatalharman, Kaplıkaya, Harput, Alatarla, Beydalı, Altunkuşak, Gümüşbağlar köy muhtarları ile toplantı gerçekleştirdi.

Demirbağ’a İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet ve kurum müdürleri de eşlik etti.

DEMİRBAĞ: MEMNUNİYETLE İLGİLENMEYE VE NETİCE ALMAYA GAYRET EDİYORUZ

AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Bugün, Sağkaya köyümüzde Meşeli bölgesindeki köy muhtarlarımızla bir aradayız. Şu anda bulunduğumuz yeri Tarım Bakanlığı Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü AR-GE birimindeyiz. Çok da güzel karşımızda da Pertek. Hemen Pertek’in karşısındayız, suyun kenarında güzel de bir yer. Burada da 3 milyonun üzerinde balık 2 sene içerisinde yetiştirmek suretiyle baraj göllerinde, Beyhan’da, Keban’da baraj göllerinde yetiştirilmek üzere göle bırakılmış. Allah razı olsun güzel hizmet veriyorlar. Tabi muhtarlarımızla da seçimden bu yana ilk defa yan yana geliyoruz onu da söyleyelim. Elazığ 600 köyü olan, 10 ilçesi olan, beldeleri olan büyük bir şehir. Önümüzdeki dönem inşallah olacak. Yani bütünşehir idare sistemi uygulanacak şekilde inşallah yasalaşacak seçimden önce. Yani bütünşehir özelliklerine sahip bir ilimiz var. Dolayısıyla her zaman gelme imkanımız olmuyor ama haklı olarak da seçimden bu yana ilk defa geldik. Bölge insanı da muhtarlarımız da kusura bakmasınlar. Ama her aradıklarında biz her zamanda telefondayız. Bir dertleri sorunları olduğu zaman memnuniyetle ilgilenmeye ve netice almaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Sinan Çok
Sinan Çok - 2 yıl Önce

Temaslarını gösterişten başka bir şey değil
Vatandaşın, depremzedelerin, Güneydoğu Gazilerinin sorunları dağ gibi birikmiş duruyor
SAYIN MİLLETVEKİLİ TENCERE KAYNAMIYOR, İNSANLAR İŞSİZ, GENÇLER ÜMİTSİZ
Sizin işleriniz tıkırında olabilir başka söze gerek varmı

Müjde Hakkari Gibi Bizde Bütünşehir Oluyoruz
Müjde Hakkari Gibi Bizde Bütünşehir Oluyoruz @Sinan Çok - 2 yıl Önce

30 tane birincisınıf il Büyükşehir oldu. Geri kalan 51 il de Bütünşehir olacak bence Elazığ aynı kalsın geri kalan 50 ilden bir farkı olsun.

Teyo Ağa
Teyo Ağa @Sinan Çok - 2 yıl Önce

Ağam bizden eğleniii... Şehrimiz çok eğlenceli...

Savaş
Savaş - 2 yıl Önce

Vekil olduğu günden beri gördüğü rüyaları anlatmaktan bıkmayan tek adam...bıktık usandık senin yüzünü görmekten millet senden nefret ediyor ...mümkünse git ...

Müjde Nar
Müjde Nar @Savaş - 2 yıl Önce

Elazığ Bütünşehir yasasına dahil edilecekmiş peki Büyükşehir olmayan geri kalan illerden Bütünşehir yasasına dahil olmayacak var mı?

Elazığlıyız Eywallah
Elazığlıyız Eywallah - 2 yıl Önce

Elazığ sizin yüzünüzden hep geri kaldı hiç ama hiç gelişmedi. İki dönemdir milletvekilisin ne yaptın Elazığa, ne faydan oldu? Koskoca bir hiç. Halkda sizi istemiyor. Zülfü bey artık gelme Elazığa! Ankarada kal üzme bizi bırak yakamızı...

Xiaomi
Xiaomi @Elazığlıyız Eywallah - 2 yıl Önce

Tek gerçek GÜRSEL EROLDUR

Gs1905****
Gs1905**** @Elazığlıyız Eywallah - 2 yıl Önce

Doğru:)

Karşıyakalı23
Karşıyakalı23 @Elazığlıyız Eywallah - 2 yıl Önce

Haklısın Kardeşim

Ahmet Şimşek
Ahmet Şimşek - 2 yıl Önce

Orta hasarlı binalar ne olacak. Bu konuyu hiç dile getiren yok. Çok iyisiniz. Tebrikler.

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 2 yıl Önce

Sayın vekil ;DSİ 9.Bölge Müdürlüğünü ziyaret edip , Kuzova ve Uluova sulama projeleri tamamlanma işi ödenek yetersizliğinden yılan hikayesine dönmüşken yeni yapılan idari bina ve lojmanları incelemiş. Lojmanların en kısa sürede tamamlanması için de talimat vermiştir muhtemelen. Şehrin kalbine hançer gibi saplanan, şehir merkezi dışına yapılma imkanı varken yine ileride şehri için yeni bir Kültürpark ve ya mesire alanı olabilecek bu alanın beton yığınına dönüştürülmesine sebep olanları tebrik etmeye gitmiş anlaşılan.

Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

En tehlikeli insan yalaka insandır çünkü yalan riya herşey vardır.başkalarını düşünerek konuşur fakat icraatte sadace kendi menfaatine göre hareket eder çıkarlarına zarar gelmemesi için de gerçekleri haykıramaz velhasıl tribünlere oynarlar

Korkut lan
Korkut lan - 2 yıl Önce

Korkut tam yalakasın senin gibi yalakaların yüzünde bu şehir hak ettiği yerde

Korkut
Korkut - 2 yıl Önce

Yorum yapan arkadaşlar,hep kahve kültürü ile yazıyoruz.Birtek kişi merak edip, şu milletvekillerinin görev sorumlulukları nedir bilmiyor.Suyu akmıyor vekil,yol bozuk vekil,evi hasarlı vekil,oğlu kızı işsiz vekil(benim gibi), dükkanı zarar ediyor vekil,kredi borcunu ödemiyor vekil, çocuğu kanunsuz iş yapiyor vekil......nedir bu be.59 yıldır aynı nakarat.Batida bir ilde yaşayanlar m.vekilinin ne adını ne de yolunu biliyor,işine bakıyor.Bizim buralarda bir husumet,kin,çekememezlik, benim gibi düşünmüyorsanız bir düşmanliktir gidiyor.Sehir hastanesi,kuzey,güney çevre yolları,D.gaz, Havalimanı,yeni otogar, Kültürpark bütün resmi kurum binaları yeniden akıllı binalara dönüştü,Şehrin batısında yepyeni bir şehir kuruldu,5 yıldızlı oteller kafeler,organize sanayide 4.kisım doldu vs.vs.bunlari kim yaptıysa ellerine kollarına sağlık, müteşekkiriz, Allah sebep olanlardan razı olsun.Simdi son olarak biz depremzedelere başını sokacağı konutları bekliyoruz.InsAllah onu da görürüz.Haset bize yakışmaz, begenmeyenler gelip iki katını yapsın onlarada şükran duyalım.

leblebici
leblebici @Korkut - 2 yıl Önce

vekil görevi hariç her yere burnunu sokuyorsa onada vekil denmezki..

Korkutoviç
Korkutoviç @Korkut - 2 yıl Önce

Korkut senin yerim TBMM harcanma buralarda beynini orda kullan tamam mı? fukara

metin
metin @Korkut - 2 yıl Önce

elazığ vekilleri olmasaydı bu saydıkların emin ol 10 katı yapılırdı. ama sağolsunlar ancak bu kadarını engelleyebildiler. depremde gördük, 3 tane bakan buraya kamp kurmasaydı vatandaş hala ÇADIRlarda kalıyor olacaktı.
bakanlarda il yöneticilerinin ne kadar basiretsiz olduğunu gördü de buraya kamp kurdular.

Elazığlı
Elazığlı @Korkut - 2 yıl Önce

Bu dedikleriniz Elazığ milletvekilleri sayesinde mi oldu Allah aşkına. sene 2020 bu saydıklarınız her yerde yapılmış.Bizim milletvekillerinin bir icraatı var mı? yazar mısınız?

Korkutttt
Korkutttt @Korkut - 2 yıl Önce

Kardeş siyasetçi neden olmadın

Korkut Korkma
Korkut Korkma @Korkut - 2 yıl Önce

Elazığ milletvekilleri akraban felan mı korkmuş Yıllardır küçük şehir Elazığ gelişmedi senin gibi korkmuşlardan, şakşakçılardan dolayı Elazığ milletvekilleri ne yaptı sence Gürsel Erol dışında...


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109