Demirci: 5 Uçak Alabilecek Hangarımızı Hizmete Açtık

2016 yılında Ziver Holding bünyesinde Ankara merkezli olarak kurulan Ziver Air Havacılık, yatırımlarına devam ediyor.

Demirci: 5 Uçak Alabilecek Hangarımızı Hizmete Açtık

Filosunda bulundurduğu iş jetleri ile havacılık sektörüne yeni bir ivme kazandıran Ziver AİR Havacılık, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda aynı anda 5 uçak alabilecek uçak hangarını hizmete açtı.

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Ziver AİR Havacılık olarak, ulusal ve uluslararası sivil havacılık gereklerini yerine getiren, dünyada ve ülkemizde havacılık alanında meydana gelen gelişmeleri yakından takip eden, kendini devamlı geliştiren, uçuş emniyetini ve müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan bir kalite politikası izlediklerini belirterek, Ziver AİR Havacılık olarak dünyanın her yerine uçabilecek özel jetlere sahip olduklarını söyledi.

DEMİRCİ: HAVACILIK ALANINDAKİ YATIRIMLARIMIZ İLERİKİ DÖNEMLERDE DE DEVAM EDECEKTİR

Ankara Esenboğa Havalimanı’nda uçak hangarlarını hizmete açtıklarını belirten Demirci “Ziver AİR Havacılık olarak, Türkiye’nin en modern ve lüks hangarı olarak hizmete açılan Hangarımız salon, ofis, hava aracı hangarlama ve uçuş işletme dahil olmak üzere toplam 3 Bin metre kare alana sahiptir. Hangarda aynı anda 5 özel jete teknik servis desteği sağlanabilecektir. Havacılık alanındaki yatırımlarımız ileriki dönemlerde de devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Savaş
Savaş - 3 hafta Önce

Tamam Elazığ uçacak ...habere bak ..memleketin her derdi sorunu bitti ...YA RABBİM sen hayırla ıslah eyle ..

Tamam da
Tamam da - 3 hafta Önce

Peki Memlekete Faydası? Bende 5 kilo sıvı yağ aldım haberiniz olsun

kaya
kaya - 3 hafta Önce

ELAZIĞIMDA İNSANLARIN DOLMUŞA BİNECEK PARALARI KALMADI İNSANLAR PERME PERİŞAN OLDU SİZ HOLDİNG REKLAMI YAPIYORSUNUZ.. ELAZIĞIN GERÇEĞİ BU DEĞİL İNSANLARIN MAĞDURİYETLERİNİ ÖN PLANA ÇIKARINKİ.. ELAZIĞ GÜLLÜK GÜLİSTANLIK DİYENLERİN VİCDANLARI SIZLASIN...

Hakan
Hakan - 3 hafta Önce

Artık jetimize hangar aramayız

Hakan
Hakan - 3 hafta Önce

Bana garibanın ekmeğinden haber verin aç kalırsam benimle ekmeğini bölüşecek olan garibandır.ankarada işim olursa ziver mi beni alıp götürecek.adam jeti olana imkan sağlamış elazığlının ne işi olacak veysel demirciden.

.......
....... - 3 hafta Önce

Dünün mücahitleri bugünün müteahhitleri oldu, dünün mağdurları bugünün mağdurları oldular. B Arınç

wikipedia
wikipedia - 3 hafta Önce

hayırlı olsun çok sevindik

Bi vatandaş
Bi vatandaş - 3 hafta Önce

Eskiden çok sıkıntı çekiyorduk hangar bulmak için jetime çünkü kendimden biliyorum.çorbamız kaynadımı çok şükür.bakanlar,milletvekilleri sevinsin.

SIRADAKİ HABER

banner7