Demirkıran: Elazığ’da Turan Lisesi Yaptırmayı Düşünüyoruz

Medya grubumuzu ziyaret eden Turan Sancağı Eğitim ve Kültür Derneği İl Başkanı İdris Demirkıran, gençlere yönelik çalıştıklarının altını çizerek, Bursa’da turan Üniversitesi’nin temellerinin atıldığını söyledi.

Demirkıran: Elazığ’da Turan Lisesi Yaptırmayı Düşünüyoruz

Turan Sancağı Eğitim ve Kültür Derneği İl Başkanı İdris Demirkıran, medya grubumuzu ziyaret ederek Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’a plaket takdim etti.

DEMİRKIRAN: DESTEK BEKLİYORUZ

Başkan Demirkıran, “Genelleme yaparsak biz her zaman gençlere yönelik çalışıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte zaten bizim o gençlerimizi sizlerde göreceksiniz ve izleyeceksiniz. Şu anda bizim aklımızda olan bir spor lisesi. Bunun içerisinde atçılık sporu olabilir, onun yanına yüzücülük olabilir bir de engellilerimize yönelik bugüne kadar engellilerle ilgili herhangi bir çalışma yapılmadı. Onların da içerisine dahil olacağı güzel bir proje düşünüyoruz. Ama bu projede de insanların veya büyüklerimizin bizi desteklemelerini bekliyoruz inşallah. Ama bunu açık söyleyeyim; destek olsalar da olmasalar da biz bir şekilde inşallah altından kalkacağız” ifadelerini kullandı.

DEMİRKIRAN: GENÇLERİMİZİ HEDEFLERİNE DOĞRU YÜRÜTECEĞİZ

Bursa’da Turan Üniversitesi’nin temellerinin atıldığını belirten Demirkıran, “Genel merkezimiz de zaten Turan Üniversitesi temelleri atıldı. Yeri belli oldu. İnşallah ilk adım Turan Üniversitesi sonra Elazığ’ımıza gelince de güzel bir Turan Lisesi düşünüyoruz. Genel merkezimiz zaten Bursa’da üniversitenin yerini ayarladı. Genel merkez Bursa olunca üniversitede Bursa’da olacak. İnşallah bizimle yola çıkan gençlerimizin de birçoğunu orada hedeflerine doğru yürüteceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2021, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109