Demirkıran: Yitip Giden Bir Gençlik Var

Turan Sancağı Teşkilatı Elazığ İl Başkanı İdris Demirkıran, yitip giden bir gençliğin olduğunu, aralarına katılmak isteyen gençlerde her şeyden önce vatan aşkının olması gerektiğini söyledi.

Demirkıran: Yitip Giden Bir Gençlik Var

Turan Sancağı Teşkilatı Elazığ İl Başkanı İdris Demirkıran medya grubumuzu ziyaret etti.

DEMİRKIRAN: YİTİP GİDEN BİR GENÇLİĞİMİZ VAR

Başkan İdris Demirkıran, “Elazığ’da baktığımız zaman günün koşulları ve piyasaya göre konuşursak eğer yitip giden bir gençliğimiz var. Bizim bu gençliği ele alıp tekrar değerlendirmemiz lazım. Çünkü şu an her anlamda vasıfsız insanlar yetişiyor. Bizlerin bunları bir vasfa kavuşturup bunları bir an evvel topluma kazandırmamız lazım. Bunun yanında kendimizin yaptığı çalışmalar var ama o çalışmalar da günü geldiğinde ortaya çıkacak ama şu an genel merkezimiz bizim Bursa’da Turan Üniversitesi çalışmaları başladı, temelleri atıldı. Gençlere yönelik ilk çalışmamız inşallah bu şekilde devam edecektir. Bizim 9 Haziran 2020 tarihinde genel merkezimiz Bursa’da kuruldu. Genel Başkanımzı Sayın Halit ,Gökhan Gül, Teşkilat Başkanımız İbrahim Uğurlu, Genel Başkan Yardımcımız Suat Sırrı Aydın, Genel Sekreterimiz Sayın Lale Küçük ve diğer çalışma arkadaşlarımızla birlikte merkezi Bursa olmak üzere kuruldu. Elazığ’da da 10 Kasım 2020 tarihi itibariyle de Elazığ il başkanı seçildik. O günden bu yana zaten bizi faaliyetlerimiz var. İnşallah ilerleyen dönemlerde faaliyet raporlarımızla çalışmalarımızı sunmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

DEMİRKIRAN: ÖNCE VATAN DİYEREK YOLA ÇIKANLAR BİZİMLE ELBETTE Kİ YOLA ÇIKABİLİRLER

Başkan Demirkıran, “Elazığ’daki bizim üye sayımız bayağı fazla. Ama biz üyeleri almadan önce bizimle aynı fikirdeler mi çünkü; fikirde, zikirde bir olmadığınız insanları yanınızda tutamazsınız. Yanınızda tutamayacağınız insanlarla da yola çıkmanız çok doğru değil. Bize katılmak isteyen insanlardan biz şunu bekleriz; hatta özellikle gençlerimizden… Her şeyden önce bizim için vatan gelir, vatan sevgisi gelir. Önce vatan diyerek yola çıkanlar bizimle elbette ki yola çıkabilirler” şeklinde konuştu.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülkücü
Ülkücü - 1 hafta Önce

Ocaklar ne çok arttı eskiden bir ülkü birde alperen ocağı bilirdik

SIRADAKİ HABER

banner103