Demirkıran: Zor Süreci Birlikte Atlatacağız

Medya Grubumuzu ziyaret eden Turan Sanacağı Teşkilatı İl Başkanı İdris Demirkıran, teşkilatın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Demirkıran: Zor Süreci Birlikte Atlatacağız

Turan Sanacağı Teşkilatı İl Başkanı İdris Demirkıran, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, birlik ve beraberlikle zor günlerin atlatılacağını söyledi.

DEMİRKIRAN: BİZ ELAZIĞ’DA DÖRT İLÇEDE TEŞKİLATLANMAMIZI TAMAMLADIK

“Biz Elazığ’da şu an dört ilçede teşkilatlanmamızı tamamladık. Bunlar içerisinde Keban zaten ilk ilçemizdi. Sonra Karakoçan, Baskil ve Kovancılar ’da teşkilatlanmamızı yaptık bitirdik Allah’ şükür” ifadelerine yer verdi.

Demirkıran, ülkenin içerisinde bulunduğu zorlu sürecin birlik ve beraberlikle atlatılacağını söyledi.

DEMİRKIRAN: BU ZOR GÖRÜNENİ İNŞALLAH KOLAY KILACAĞIZ

“Biz her zaman söylediğimiz gibi daha çok gençlerimize yönelik çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalar içerisinde bize katılacak arkadaşların da bizimle hemfikir olması, bizimle hareket etmesi hepimiz adına olumlu olacaktır ve bu olumlu gelişmeleri inşallah sizler gibi bizler de yakından takip edeceğiz. Dili, dini, ırkı, zikri, fikri ne olursa olsun bu bayrak altında ve bu topraklarda yaşayan insanlar bizim insanlarımızdır. Hepimiz el ele, omuz omuza inşallah devletimizi bu zorlu dönemden geçtiği özellikle bu zorlu süreçte yanında olacağız ve birlikle, beraberlikle bu zor görüneni inşallah kolay kılacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2022, 16:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109