Depremzede Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Dağıttılar

Elazığ’da eğitim veren bir kurumun yöneticileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Konteyner kente yaşamlarını idame ettiren depremzede öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.

Depremzede Öğrencilere Çeşitli Hediyeler Dağıttılar

24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik deprem sonrası yaklaşık bin 700 aile Elazığ'da 4 farklı noktada kurulan konteyner evlerden oluşan geçici barınma merkezinde hayatlarını devletin sunduğu tüm imkanlar sayesinde sürdürüyor.

Elazığ’da eğitim veren bir kurumun yöneticileri ise Sosyal sorumluluk projesi kapsamında konteyner kentte kalan depremzede öğrencilere pandemi kurallarına uyarak çeşitli hediyeler dağıttı.

Depremzede öğrenciler aldıkları hediyeler karşısında mutluluklarını gizleyemedi.

“TEBESSÜME NEDEN OLABİLMİŞSEK NE MUTLU BİZE”

Eğitim kurumu kurucusu, “24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 şiddetindeki depremde evleri hasar gören ve konteyner kentte yaşamlarını idame ettiren depremzede öğrencilerimizin yüzlerinde bir nebzede olsun tebessüme neden olabilmişsek ne mutlu bize. Amacımız sosyal sorumluluk kapsamında empati kurabilmek, mağdur durumda olan öğrencilerimize yardım ulaştırarak en azından başka Yardımseverler tarafından da yardım alabilmelerine vesile olmaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109