Depremzedeler’den Cumhurbaşkanına ve Bakanlara Teşekkür

24 Ocak’taki depremin ardından konutlarına yerleşen depremzedeler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve deprem anından itibaren gecesini gündüzünü Elazığ’da geçiren Bakan Kurum ve Bakan Soylu’ya dua ettiler. Allah devletimize zeval vermesin diyen depremzedeler onlar olmasaydı bizler bugün sıcacık yuvalarımızda olmazdık” dediler.

Depremzedeler’den Cumhurbaşkanına ve Bakanlara Teşekkür

24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ’da yıkıcı bir deprem meydana geldi.

Yaşanan depremin ilk anından itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere devlet erkanı Elazığ için seferber oldu.

Elazığ’da vakit kaybetmeden deprem konutları üretilmeye başlanıldı.

Elazığ’da konutlarına yerleşen depremzedeler önce 24 Ocak’ta meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremde yaşadıklarını anlattılar.

Ardından TOKİ tarafından hızla yükselen konutlarına yerleşmenin mutluluğunu yaşadılar.

Evlerine yerleşen depremzedeler Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Bakan Kurum ve Soyulu’ya dua ederek, “bunlar hep onların sayesinde oldu” dedi.

VİDEO

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ'ın A Haberi
Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Kanal Fırat AHaberin Elazığ şubesi olma yolunda, Sermaye ile medya bir araya gelince demekki böyle oluyor.

Ğırrik mito
Ğırrik mito @Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Canım sığıliiiiiiiii

Umut
Umut @Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Arkadaşlar, "Elazigli" adıyla yorum yapan kişiyi dikkate almayın. Burada "Sanane" adıyla da yorum yapıyor. Akşama kadar A Haber izleyip gelip burada saçmalıyor. Halk TV "sokaklara çıkın yakın yıkın" mı demiş? Daha neler! Bu zihniyetteki insanlarla ortak paydada buluşamazsınız. Hiçbir konuyu, elinizde belgeler ve deliller olsa bile onlara ispat edemezsiniz. O yüzden kendinizi boşa yormayın. Bırakın konuşsun.

XClub
XClub @Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Sen babana al koltuk takımını. Rezil herif yazdıklarına dikkat et. Tüm Elazığlılar dan özür dile!!!

Elazığlı denen zırtto
Elazığlı denen zırtto @Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Adam akıllı yorum yap kurig akıllı ol ağzını topla nankörde sensin avel gidi avel...

Elazigli
Elazigli @Elazığ'ın A Haberi - 4 ay Önce

Tabi halk tv gibi sokaklara cıkın yakın yıkın dese alkıslardiniz nankörlerrrr .vanlılardan ne farkı kaldı elazıglilarin .sanki hepsinin şato gibi evi varmiş devlet zorla yıķmış ulan susun da adam sansinlar ülkeye rezil olduk sizin nankörlügünuz yüzunden .200 bini 20 yılda ödeyeceksin saglam zeminli ev buldun hala nankörlük git baban versin parayi şato yap otur ozman 200 bine yirmi yıl sonra koltuk takimi alamsssin evin olacak nannnnkörrrrr

Hursit
Hursit - 4 ay Önce

Nerde memnuniyet?Keske memnun olaydik tesekkurler edeydik.Barakaya cevrilmis evlerde kapilar kapanmiyor,kapanan acilmiuor,banya lavabo mutfak yukaridan asagiya akiyor,camlardan yel esiyor,giderler ile su birinkiti yeri tamamen fakli....vs vs gel de tesekkur et.Yalan haber ile nereye kadar

Serwan
Serwan @Hursit - 4 ay Önce

Toki Elazığda sınıfta kaldı. Karşıyaka mahallesi tokileri tam anlamıyla fiyasko. Dışı güzel binaların ama içi berbat işçilik hiç iyi değil. Paramızla rezil olmuşuz anlayacağınız. Gakgoşlar bunu haketmiyor. Toki =0 İşçilik=0

Tekin
Tekin @Hursit - 4 ay Önce

Yandaş medyada sıradan bir gün...

Cahil millet
Cahil millet - 4 ay Önce

Cahil millet.....!!!!!!

Depremzede
Depremzede - 4 ay Önce

Hemde hiç memnun değilim nemnun olan kim onuda anlamadım pimapenleri kapatabilmek için arasına bez tıkıyoruz ya o bu kış gününde evi isitamıyoruz çadırda yaşayanlardan tek farkımız dört yanımızda duvar banyolar sürekli akıyo bi çözüm bulamadılar artık banyoyu geçtik yatak odası duvarları su çekiyor bu nasıl memnuniyet bu nasıl yeni yapı mütahit bunları yaparken neyin kafasını yaşıyordu çok merak ediyorum

mehmet
mehmet @Depremzede - 4 ay Önce

biz 6 yıldır tokide oturuyoruz (çaydaçıra) bahsettiğin problemler daha geçen yıl bitti. onun için sabır sabır sabır. (5 yılınız kaldı)

Ksk23
Ksk23 @Depremzede - 4 ay Önce

Sana katılıyorum kardeşim karşıyakada öyle

Karşıyakalı
Karşıyakalı - 4 ay Önce

Karşıyaka da tokilerde oturuyorum. İşçilik rezillik yaptı kaçtı olmuş. Sorunları bitmiyor. Bütün dairelerde sıkıntı var. Evin işçiliği sıfır. Sokaktaki simitçiyi getirseler iyi işçilik çıkarırdı.

Yorumcu
Yorumcu - 4 ay Önce

Bu roportaj dogrumu yoksa bu sekildemi soyletiliyor cok merak edim dogrusu ben sahsim adina kimsenin memnun oldugunu dusunmuyorum ama yinede takdir halkin gam yok Allah var herseyi goren var bu dunya gelip gecici insAllah kul hakkina girmiyorsunuzdur.

Elazigli
Elazigli - 4 ay Önce

Sanırsın hepsi oxford bitirmis prof. lar

Elazigli
Elazigli - 4 ay Önce

Xclup denen zimbirti rezil sensin niye ozür dilyecekmisim elazigdan ? Koltuk takimina ev alacaksiniz dedim diyemi? Hadi lennnn ikile pis herif sizin agzinizdan konusup nankorluk yamayinca devleti övunce zorrrunami gitii? Alişmişiniz devlet bize bahmiiiii sahapsuzzzz elaziğğg deyip devlete saydirmaya biri cikip ta nasil hizmet yok al sana hizmet babanizin yapmadigini yapti deyince zorrrumuza gidi delmiii ? Allahs nankorlere vicdan vere hangi ara elaigda nankor mahliklar turedi ben anlamim ulan eskiden muhtarin adını bilmezdiz simdi ityrmuş devkele saydirisiz bu nankorluk ? Elazigin adini batirdigiz yeter illede herkes devlet dusmanimi olacak sizin gozuzde .Allah bize vatan sevgisi vermiş basaramayacksinizzzz sonjna kadar erdoğannnn bu ulkeyi dhkpc feto ve lgbt ye teslim eymeyecegiz işize gelirse

Erol
Erol @Elazigli - 4 ay Önce

Arkadaşlar, görüyorsunuz. "Elazigli" adıyla yorum yapan kişi, kendilerinden olmayan herkesi "terörist, dinsiz, imansız" gibi sıfatlarla yaftalıyor. Bunlar toplumu ayrıştırıyor ve kutuplaştırıyor. Hiç çekinmeden kendisi gibi düşünmeyen ve doğruyu söyleyen herkese gördüğünüz üzere hakaretler edebiliyorlar. Bunlar acayip bir kitle. Bu memleket ve ülke bunlara kalmış. Devlet ve hükümet arasındaki farkı bilmiyor daha. Muhattap olmayın kendisiyle. Kindarlıktan gözü dönmüş.

Fakir babası
Fakir babası @Elazigli - 4 ay Önce

Terör uzmanı elazığlı. Alkışlar sana canımmmm.Öküzgözüm,minnoşum,gafasız teyyarem

Tavlacı Hüsnü
Tavlacı Hüsnü @Elazigli - 4 ay Önce

GSM delikanlısı elazığlı. Kutluyorum seni. Mıçkoo

Kör Niyyo
Kör Niyyo @Elazigli - 4 ay Önce

Gardaş sen iyimisin. Yazar ol bu gazetede. Banker billo

Dımbilik23
Dımbilik23 @Elazigli - 4 ay Önce

Lgbt sin galiba bawe


SIRADAKİ HABER

banner103