Dere Yatağından Gelen Esrarengiz Ses Polisi Alarma Geçirdi

Adıyaman'da ıssız bir dere yatağından hava karardıktan sonra gelen kadın çığlığı sesleri ekipleri alarma geçirdi. Ekipler yaklaşık 1 saat boyunca defalarca "Sesimi duyan var mı?" şeklinde çağrılarda bulundu. Ancak aramalar sonuç vermezken olayla alakalı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Dere Yatağından Gelen Esrarengiz Ses Polisi Alarma Geçirdi

Adıyaman'da bir dere yatağından gelen kadın çığlıkları ekipleri alarma geçirdi. Ekipler saatlerce dere yatağında, 'Sesimi duyan var mı' diye bağırarak arama yaptı.

"SESİMİ DUYAN VAR MI?"

Edinilen bilgilere göre, Alitaşı Mahallesi Çırçır Deresi'nde zifiri karanlık içerisinde kadın çığlığı duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine kısa sürede çok sayıda polis, AFAD ve 112 ekipleri sevk edildi. Ellerinde el fenerleriyle dere yatağını didik didik arayan ekipler, defalarca 'Sesimi duyan var mı' şeklinde çağrıda bulundu. Olay yerine gelen Mahalle Muhtarı Mustafa İlik, dere yatağının madde bağımlısı kişiler tarafından sürekli kullanıldığını, bir kaç yıl önce dere yatağında bir bebek cesedinin bulunduğunu, dere yatağının kısa süre içerisinde kapatılması gerektiğini vurguladı.

1 SAATLİK ARAMA SONUÇ VERMEDİ

Ekiplerin yaklaşık 1 saatlik aramaların sonucunda dere yatağında kimseyle karşılaşılmadı. Olay sonrasında aramalarını tamamlayan ekipler, olay yerinden ayrıldı. Konuyla alakalı soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7