Deva Partisi İl Başkanı Dağhan, Elazığ ve Ülke Gündemini Değerlendirdi

Deva Partisi İle Başkanı Murat Dağhan, yönetim kurulu ile bir araya gelerek, ülke ve Elazığ gündemini değerlendirdi.

Deva Partisi İl Başkanı Dağhan, Elazığ ve Ülke Gündemini Değerlendirdi

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri, parti binasında bir araya gelerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

DAĞHAN: EKONOMİMİZİN PİK YAPTIĞI YOK

Deva Partisi İl Başkanı Murat Dağhan, ülke ve Elazığ’ ekonomisinin kötüye gittiğini belirterek, “Maalesef bütün bu ekonominin kötüye gitmesi neticesinde yapılan değerlendirmelere baktığımız zaman ülke insanı yanlış bilgilendirilmektedir. Bize göre ekonomimizin pik yaptığı yok. Pik yapan bir şey varsa bu ekonomimizin yükselmesidir. Pik yapan bir şey varsa doların, euronun, altının pik yaptığıdır. Bunun haricinde ekonomimizin iyiye gittiğine dair bir pik yoktur” dedi.

DAĞHAN: ELAZIĞ’IN TİCARETİ ZORA GİRECEK

Başkan Dağhan, Elazığ’da yapılan deprem konutlarının maliyeti ve ödemeleri konusuna da değinerek, “Arsa parası, arsa fiyatları tüketiciden, Elazığ halkından çıkmasına rağmen, arsa payı verilmemesine rağmen, alt yapının devlet tarafından karşılanmasına rağmen bir daire fiyatı 239-240 bin lirayı bulacak. Bu normal bir fiyat olabilir. Zaten böyle olacaktı. Ama bunu insanlara bir nimet gibi sunulması ve kredi çekip bunu ödeyecekler. 800 TL ile Elâzığ’da kaç bin kişi ödemeye başlayacak. Bu para Elazığ’dan çıkacak ve bu çok büyük miktarlara denk gelecek. Bu paralar Elâzığ’dan çıkınca Elâzığ’ın ticareti zora girecek” diye kaydetti.

DAĞHAN: PROBLEMLERİ GÜNDEME GETİREN BİR MUHALEFET OLACAĞIZ

Başkan Murat Dağhan, Elazığ’ın problemlerine birlikte çözüm arayacaklarını belirterek, “Biz hiçbir yerde problemleri söylemekten imtina etmiyoruz. Biz bundan sonra daha yüksek sesle söyleyeceğiz ve dile getireceğiz. Elazığ’ın problemlerine beraber çözüm arayacağız. Elâzığ’da yeni bir jenerasyon, bunu diğer partilerde de görüyoruz. Çağdaş, çözümcül liderler artık partilerin başında. Elazığ’da yeni bir dönem başlamıştır. Artık sorgulayan, sesini çıkaran, problemlerini gündeme getiren bir muhalefet olacağız” ifadelerinde bulundu.

DAĞHAN: İL YÖNETİMİNİN LANSMANINI YAPACAĞIZ

Deva Partisi İl Başkanı Dağhan, “Önümüzdeki Pazar günü Kovancılar ilçemizin kongresi gerçekleşecek. Sonraki hafta Arıcak, Karakoçan ve sonra merkez ilçe ve en sonunda il kongremizi yapıp parti binamızı açacağız. İl kongremizi yaptığımız gün ekim ayında hem il binamızın açılışı hem il kongremizi tamamlayacağız hem de Genel Başkan düzeyinde partimizin yöneticileri çağırıp il yönetiminin lansmanını yapacağız” dedi.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ethem gülbay
Ethem gülbay - 2 yıl Önce

Sizin genel başkanınız babacan değilmi bu memleketi bol borç para ya alıştırıp batırdı. İktidara gelse daha önce ne yaptıysA onu yapacak. Borca devam

sadık albayrak
sadık albayrak - 2 yıl Önce

Komik..
Hiç mi özgüven olmaz. Tabela partisi olmaya mahkum bir parti ve yönetimi.
Halkta hiçbir özgül ağırlığı olmayan kişilerin bir araya geldiği körlerin sağırların birbirini ağırladığı bir ortam.
Adamların tek hedefi muhalefet...

sedat yüceulu
sedat yüceulu - 2 yıl Önce

yazıkk... ve yorumsuz..

Ruhi
Ruhi - 2 yıl Önce

Deprem konusundaki açıklamasına çok güldüm. Ülkemiz parti çöplüğüne döndü, canı sıkılan parti kurmaya başladı.

Harun
Harun - 2 yıl Önce

Deva partisi milletvekili Mustafa Yeneroğlu hdp lilerin tutuklanmasına tepki göstermiş. Bunların da kimlerle yola devam edecekleri belli oldu şimdi.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109