Doğu İmar Yolunda Asfalt Çalışması

Elazığ Belediyesi Şehir Hastanesi ve şehir merkezi arasında Doğu İmar Yollarının asfalt serim çalışmalarına devam ediyor.

Doğu İmar Yolunda Asfalt Çalışması

Elazığ Belediyesi tarafından şehir hastanesi le şehir merkezi arasındaki doğu imar yollarının asfalt serim çalışmasını devam ettirdi.

Bu kapsamda Doğukent Mahallesi’nde yapımı devam eden Şehir Hastanesi’ne giden yollarda hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, bölgeye hitap edecek olan Şehir Hastanesi’nin açılışı öncesi yolların asfaltını tamamlayacak.

Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından Doğukent Seyda Mollla Bahri Bulvarı’nda sürdürülen çalışmalar kapsamında, üç etap halinde sürdürülen Doğu İmar Yolları’nın yanı sıra Şehir Hastanesi çevre bağlantı yolları da süratle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Salıbaba, Çatalçeşme, Sanayi, Kırklar ve Doğukent Mahalleleri arasında toplam 2.900 m uzunluğundaki yeni bulvarlarla Şehir Hastanesi ve şehir merkezi arasında akıcı bir trafik akışı sağlanacağına vvurgu yapılarak, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2018, 00:41
banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103