Dr. Sercan Özaydın, AK Parti Tunceli İl Başkanlığı Görevine Getirildi

Daha önce Tunceli Sağlık İl Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Sercan Özaydın AK Parti Tunceli İl Başkanı olarak atandı.

Dr. Sercan Özaydın, AK Parti Tunceli İl Başkanlığı Görevine Getirildi

Tunceli’de ve Elazığ’da başarılı çalışmalara imza atan daha önce Tunceli Sağlık İl Müdürü olarak görev yapan Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Sercan Özaydın AK Parti Tunceli İl Başkanı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen Sercan Özaydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından AK Parti Tunceli İl Başkanlığı görevine getirildi.

DR. SERCAN ÖZAYDIN KİMDİR?

1982 yılında Elazığ ilinde doğdu. 2001 yılında Elazığ Anadolu Lisesi, 2007 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmet için atandığı Erzurum ili ve ilçelerinde, birinci ve ikinci basamak sağlık kurum ve kuruluşlarında hekimlik ve idarecilik yaptı. Yine Sağlık Bakanlığının bünyesinde danışmanlık, eğitim ve koordinasyon hizmetleri kapsamında görevler aldı. Master'ını Sağlık Kurumları Yöneticiliği üzerine yapan Özaydın, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Bilimler ortaklığında bilimsel araştırma projeleri ve istatistiki çalışmalar yürüttü.

2009-2014 yılları arasında yerel ve ulusal medya organlarında yayınlanmış çok sayıda inceleme ve çevirileri; yönetim, kamu idaresi, popüler bilim ve ilahiyat alanlarında makale ve köşe yazıları yayınlandı. Aynı zaman aralığında; kişisel gelişim, etkili iletişim, iş idaresi vb. konularda seminerler ve eğitimler verdi. 2017-2019 Yıllarında Tunceli İl Sağlık Müdürü olarak görev yaptı.

Tıp Fakültesi ve Sosyoloji Lisans, Sağlık kurumları yönetimi ve siyaset bilimleri üzerine Master yapmış olup, iyi düzeyde İngilizce, orta düzeyde Almanca ve Arapça bilmektedir. evli ve 2 çocuk babasıdır.

Medya grubumuz olarak AK Parti Tunceli İl Başkanlığı görevine getirilen Dr. Sercan Özaydın’a yeni görevinde başarılar diliyoruz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun tunceliye böyle bilgili birikimli birinin kıymetni bilelerde bir vekil çıkaralar

Seni parçalayacağız
Seni parçalayacağız @Hayırlı olsun - 5 ay Önce

Senin çocuklarını keserle parçalayıp sikeceğim müslüman orospu evladı

Sizi sikeceğiz
Sizi sikeceğiz - 5 ay Önce

Hepinizin tüm ailesini parçalayarak öldüreceğiz. Sokaklarda metrelerce sürükleyeceğiz bağırsakları patlak cesetlerinizi. Tabii ki çocuklarınızı götlerinden sikeceğiz muhammed ibnesinin ayşe'yi siktiği gibi.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109