Dünya Markası Otelin Elazığ'a Geleceği Açıklandı

Tetiş Yapı dünyanın en prestijli otellerinden olan FP by Sheraton ile anlaşma yaptıklarını duyurdu. Anlaşma ile Sheraton oteller zinciri Elazığ’da yapılan Elysium’da otel açacak.

Dünya Markası Otelin Elazığ'a Geleceği Açıklandı

Dünyanın en önemli otel markalarından olan FP by Sheraton Elazığ’a otel açmaya karar verdi. Tetiş Yapı tarafından resmi sosyal medyada hesaplarında yapılan açıklamada; otel zinciriyle anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Tetiş Yapı tarafından yapılan açıklamada; “Dünyayı etkisi altına alan zorlu pandemi süreci insanlığın sağlığı için, sert kararlar alınmasını sağladı. Bu kararlar beraberinde ciddi ekonomik daralmaları da getirdi.

Ancak; bizler Tetiş Yapı A.Ş. olarak, şehrin ve bölgenin prestijli yatırımı olan Elysium projemizin inşaasını hız kesmeden öz sermayemiz ile devam ettirdik ve Elazığ’ımızı dünya markalarıyla taçlandırıyoruz.

Son olarak Dünyanın en prestijli zincir hotellerinden FP by Sheraton ile yapmış olduğumuz anlaşmamızı siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyarız” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 5 ay Önce

Cahilliğin ,zevzekliğin gereği yok, kuleler 9 şiddetindeki depreme göre inşa edilmişlerdir. Hasar gören kısımlar ince işlerdir. İnce işçilikle binanın statik işleri farklı işlerdir. Yorumları yapanların çoğu Elazığ düşmanlığı içeriyor ayıptır günahtır.

Selim sakin
Selim sakin @Hakan - 5 ay Önce

Zevzek olan sensin o pencere birinin üzerine de düşebilirdi. İnce iscilikmis v.s hadi ordan. Sorsan karnı aç ama asla müteahhitlerin sırtını yere vermez bu gibi tipler.

Selim Akdemir
Selim Akdemir @Hakan - 5 ay Önce

İkiz kuleler ile karıştırdın galiba

Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 5 ay Önce

Elazığ çok ilginç bir şehir gerçekten. İl özel idaresi ortaklığıyla yapılan ve İl özel idaresine düşecek pay ile Elazığ’da eğitim alt yapısına ciddi yatırım yapılacakken hala bu projeyi eleştirenler var. Projenin ne olduğu ve kat yüksekliği ile ilgili inşaat ruhsatı alınmışken ve kaç kat yapılacağı iki yıl önceden belliyken Çevre ve Şehircilik Bakanının keyfi tutumuyla binaları traşlama çalışmasını haklı bulanlar var. Abdullah Paşave Mustafa Paşa başta olmak üzere Elazığ’ı Karadenizliler müteahhitlere teslim eden ve depremzedeleri mağdur eden aynı bakana eleştiride bulunmayanların utanmadan şehri için çaba gösteren ve şehre dünyaca ünlü bir otel zincirini getirenlere hakaret etmesi gerçekten ibretlik. Yakın zamanda Özel Harekat Bölge Müdürlüğünün Malatya’ya yapılması kararı alınmışken bu konuda Elazığ adına en ufak çaba harcamayan vekillerin Elazığ’a yapılan en büyük özel konut ve AVM projesinin yıkılması İçin can siperhane çalışması da gerçekten kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir nokta. Hadi hep beraber Elazığ’ı sıradanlaştıralım, küçültelim ve en sonunda yok edelim.

mustafa paşalı
mustafa paşalı @Alperen BOZKURT - 5 ay Önce

tek nedeni ortadaki pastadan birçok kişiye pasta dilimi düşmemesi

Çelik
Çelik @Alperen BOZKURT - 5 ay Önce

Elazığ ı deneme tahtası ettiler. Acemilikler Elazığ üzerinde oynandı. Nasıl olsa soran eden de yok, yap yapıştır gitsin.

Mamoş
Mamoş @Alperen BOZKURT - 5 ay Önce

Öyle demeyin Hocam. Bakan Bey geçen hafta açıkladı, Mustafa Paşa Mahallesi Projesi dünyaca ünlü bir mimara çizilmiş.
Bu açıklamadan sonra merak edip gidip gördüm. Özellikle kaldırımsız sokaklar çok ilgimi çekti, muhtemelen yeni bir tarz deniyorlar. Aynı katta 8 daireyi ve iki kişinin yan yana geçemediği bina girişini görünce ne büyük bir projeyle karşı karşıya olduğumu anladım. Mustafa Paşa Mahallesindeki bu muhteşem binayı görünce Çayda Çıra Kavşağındaki Elysium konut projesine bakan beyin tepkisini ve inşaatı durdurmasını daha iyi anladım.

Atıf
Atıf @Alperen BOZKURT - 5 ay Önce

Sonuna kadar haklısın bu projeyi durdurmaya çalışan kim olursa olsun Elazığ a dost değil, dursun peki devletin zararını firmanın zararını cebinden mi vereceksin

Halim gül
Halim gül - 5 ay Önce

Türkiye’nin en fesat, en hayın şehri Elazığdır.Konuşmayın,çalışın

Vedat
Vedat @Halim gül - 5 ay Önce

Elazığ ın en büyük ihaneti yapan Elazığ yalaka yaltakçı medyasıdır. Elazığın gelişiminde kalkınmasındaki en büyük engeldir.

YavuzA.
YavuzA. - 5 ay Önce

Şehrimize yeni iş fırsatları oluşturmak için projede ofis alanları olan kısmı otele çeviren onlarca insana iş imkanı sağlayacak olan tetiş yapıya tşk ederim. Kim ne derse desin artık memleketi düşünelim. Şahısların düşüncelerini değil. Bir çivi çakan kimse Allah ondan razı olsun. Veren el alan elden üstündür.

YavuzA.
YavuzA. @YavuzA. - 5 ay Önce

Bu projeden elde edilecek gelir köylere hizmet götürmede kullanılacak, yani hem arazi üzerinde avm de otel de konutlarda işsiz olan kardeşlerimiz çalışacak hemde hizmet yapılacak. Rant sağlayamayanlar avucunu yaladı diye koca projeyi durdurmak için bakana yalakalık yapanlar size bir sözüm var. Hadi ordan

Haset Fitne Fesat
Haset Fitne Fesat - 5 ay Önce

Devlet , Sermaye ve Elazığ düşmanı ezikler toplanmış projeye karşı çıkıyorlar. Bu ezikler yüzünden bu memlekete kimse yatırım yapmaya korkuyor

Haluk
Haluk - 5 ay Önce

Burası 35 kat olacaktı 26 kata mı düşürdüler.

Sezin Yank
Sezin Yank - 5 ay Önce

Çevre Bakanı buranın inşaatını durdurdu. İhalede otel yok sonradan eklenmiş. Bu nasıl bir şehir bakanın talimatları bile dinlenmiyor. İlginç bir şehir Elazığ...

Siyasi oyun var
Siyasi oyun var @Sezin Yank - 5 ay Önce

Sözcü gazetesine haber yaptıranlar her kimse bu projeyi de onlar baltalamaya çalışıyor

Selim Akdemir
Selim Akdemir @Sezin Yank - 5 ay Önce

Normalde bu yatırım Elazığ da büyük heyecan uyandırması . çok olumlu hava estirmesi, memleketteki insanları umutlandırması negatif düşünceleri dağıtması gerekirken, Elazığ için çok önemli bir yatırım yerine bugün olumsuzluklar konuşuluyor. Burayı engelleyen Elazığ da yaşayan bazı çevreler

Selim Akdemir
Selim Akdemir @Sezin Yank - 5 ay Önce

Bakan neden Orduevi kavşağı yerine hep çaydaçıra kavşağına gidiyor. Mustafapaşa Mahallesi, Rüstempaşa ve Abdullahpaşa mahallesinde yürütülen kentsel dönüşümü yerinde görmesi gerekmez mi? Deprem bölgesi İzmir de gökdelenler yükseliyor. Deprem uzmanlarının bas bas bağırdığı İstanbul da 70 katlı gökdelenler yükseliyor. Hergün bulvarlarından geçtiği Ankara nın dörtbir yanından gökdelenler yükselirken , Anadolunun her bir yanından bu tarz projeler yükselirken Elazığ da engelleme çabasının ardında başka sebepler olmalı, Elazığ da belliki birileri çekişmesine Bakanı da katıyor. Bakan ortak yayına çıkarılıp kamuoyundaki kanaatin aksine kendine methiyeler dizilmesinin altında yatan sebep şimdi anlaşılıyor.

Siyasi oyun var
Siyasi oyun var @Sezin Yank - 5 ay Önce

Birileri Elazığ da AK Parti ve MHP üzerine siyasi oyunlar oynuyor. Firma ve arsa sahibi olan Devlet büyük zararlara sokulmaya çalışılıyor. Yorumlara bakıyorumda bu vatandaşın yorumu gibi çoğu CHP yanlısı

İsmail Diken
İsmail Diken - 5 ay Önce

Bu elsiyum denen yer işin içinde sıkıntıların konuşulduğu, bakanın bile bu kadar olmaz dediği yer. buna rağmen nasıl yapılıyor. Yetkililerin açıklama yapması lazım..

Basri
Basri @İsmail Diken - 5 ay Önce

Dinlemedikleri belli Orduevi köprülü kavşağının yıkılmasını, Mustafa Paşa mahallesinin Türkiye ye örnek olacak parmakla gösterilecek bir kentsel dönüşüm olmasını istemişti tam tersine peşmerge mahallesi gibi yaptılar


SIRADAKİ HABER

banner103