“Eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diliyorum”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2020-2021 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diliyorum”

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

“Korona virüs pandemisi ile mücadele çerçevesinde bugün kısmi olarak başlayan 2020-2021 eğitim-öğretim yılının ülkemize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Eğitim, toplumların gelişim çizgisinin başlangıç noktasıdır. Küresel bir sorunla karşı karşıya olduğumuz bu süreçte Milli Eğitim Bakanlığımızın belirlediği koşullar çerçevesinde okul öncesi ve ilkokul 1. sınıflar yüz yüze eğitime başladılar. Alacağımız tedbirlerle bu zorlu süreci geride bırakacak, kazanan biz olacağız.

Titizlikle uygulayacağımız tedbirler çerçevesinde başlayan eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Wwww
Wwww - 1 ay Önce

Aman ne tedbir ne tedbir duyda inanma bir avuc sehirde bile kontrolu saglayamadiniz elazigin yarisindan fazlasi korona demekki tedbirli degilmissiniz Rabbim butun yavrularimizi korusun elazigda egtim zordu simdi daha bir zorlu oldu

vatandaş
vatandaş - 1 ay Önce

iş kontrolden çıktı artık tek tedbir sokağa çıkma yasağıdır bu saatten sonra başka alternatif yok maalesef

Erturan
Erturan - 1 ay Önce

Bir millet kaç defa aptal yerine konulabilir. Arkadaş siz nasıl bir varliksiniz herkes hasta ne tedbiri ne denetimi ??? Yemin ederim siz virüsten daha tehlikelisiniz. Siyasetçi değil misiniz hepiniz dolandırıcı ve yalancisiniz kimse size güvenmiyor emin olun korkuyorlar yazmaya söylemeye . Allah bizi sizin gibi zalimlerden korusun . Hepiniz zalimsiniz.

SIRADAKİ HABER

banner7