Ejder Açıkkapı Gençlik Merkezinde

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı Elazığ Gençlik Merkezini ziyaret ederek gerçekleştirilen faaliyetleri yerinde gördü.

Ejder Açıkkapı Gençlik Merkezinde

Gençlik merkezini Ejder Açıkkapı’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar gezdirdi ve yapılan çalışmaları anlattı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından koordinasyonu yapılan gençlik merkezinde spor, müzik, yağlı boya tual çalışmaları, hat çalışmaları ve daha birçok faaliyet üzerine kurslar veriliyor. Ejder Açıkkapı Gençlik Merkezi ziyaretinde kursiyerlerle konuştu ve müzik eğitiminin verildiği kısımda bağlamayı eline alarak kulaklardaki pası sildi.

Gençlik merkezlerimizin ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Ejder Açıkkapı, “Gerçekten spor bakanlığımız, hükümetimiz gençlerimize değer veriyor ve gençlerimizin boş vakitlerini geçirebilecekleri kendilerini geliştirebilecekleri böyle ortamları da hazırlıyor. Bundan dolayı ben özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığımıza teşekkür ediyorum. Özellikle son yıllarda hemen hemen 81 vilayette ve birçok ilçemizde bu tür gençlik merkezlerini bizler oluşturuyoruz. Gençlerimiz boş vakitlerini buralarda geçirsinler diye milli, manevi değerlerini daha güzel bir şekilde kazansınlar diye bu çalışmalar gerçekten çok önemli. Bizde bu yüzden bu tür çalışmalara önem veriyoruz” diyerek bu çalışmaları gerçekleştiren herkese çok teşekkür ettiğini belirtti.

Kursiyerler tarafından Ejder Açıkkapı’ya hat sanatı ile isminin yazılı olduğu porselen hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103